Kontakt

W Tradeinn pracuja grupy eksperckie, gotowe pomóc naszym klientom. Po prostu szukamy opcji ponizej, która pasuje do naszych potrzeb.

KORPORACYJNY / CLICK & COLLECT

Adres:

C/ Pirineus, 9, 17460 Celrà (Girona), Hiszpania

ROZKLAD

Od poniedziałku do soboty: 9.00 - 21.00

oficinas celra

Formularz kontaktowy

Tutaj można zamieścić pytania dotyczące naszej firmy.
Potrzebna pomoc? Status swojego zamówienia można sprawdzić, a przesyłkę śledzić w prosty sposób, dzięki logowaniu do Mojego konta. W przypadku, gdy wciąż potrzebna jest nasza pomoc, należy wybrać swoje zamówienie w Moich zamówieniach i zastosować formularz kontaktowy.

Dolacz do naszej druzyny i rozwijaj sie z nami!

Przygotuj sie, aby ropoczac swoja kariere w miedzynarodowym srodowisku! W Tradeinn to ludzie czynia nas tym, kim jestesmy. To wiecej, niz nasi wsólpracownicy; oni sa czlonkami spolecznosci, którym sluzymy. Oferujemygame mozliwosci w kazdym z naszych dzialów. Wyslij nam swój zyciorys i oczami wyobrazni zobacz swoja przyszlosc jako czesc naszego zespolu.

POSADY

Chcesz pracowac w kreatywnym i miedzynarodowym srodowisku? Jestes dynamiczny, aktywny i chcesz sie rozwijac? W takim razie szukamy kogos takiego, jak ty.

Dolacz swój zyciorys.

Akcpetuje polityke prywatnosci

STAZE

Uczysz sie? Odkryj, jak mozesz dopasowac swoje umiejetnosci i pasje do oferty Tradeinn.

Dolacz swój zyciorys.

Akcpetuje polityke prywatnosci

 

Partnerzy

Nasza filozofia biznesu zaklada dlugofalowe zwiazki biznesowi z naszymi partnerami pracujacymi razem w srodowiskach opartych na zaufaniu.

W celu zapewnienia lepsz usług, serwis Tradeinn stosuje ciasteczka. Dalsze przeglądanie tej strony oznacza, że użytkownik wyraża na to zgodę. Więcej informacji | Wyrażam zgodę