up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Brooks england Saddles Maintenance Kit

Brooks england Saddles Maintenance Kit

plus
Brooks england

Brooks England Saddles Maintenance Kit

Opis produktu Brooks england Saddles Maintenance Kit

Niezależnie od materiału, produkty Brooks pięknie się starzeją i zapewnią użytkownikowi lata nieprzerwanego użytkowania. Jednak jako takie wymagają odrobiny zdrowego rozsądku. Nasz asortyment produktów do pielęgnacji ma na celu zapewnienie doskonałego wyglądu siodełka lub torby Brooks i ich funkcjonowania.

Ten zestaw do pielęgnacji siodła skórzanego Premium zapewni, że siodełko pozostanie wygodne i trwałe oraz zawiera wszystko, czego potrzebujesz do pielęgnacji siodła Brooks: puszkę Proofide o pojemności 30 ml z kremem do polerowania Lux do elementów metalowych, klucz do siodełek do napinania i drewno szczoteczką do czyszczenia dolnej części siodła. W zestawie 2 ściereczki.

Cechy:

30 ml proofide.
2 ściereczki.
15 ml polskiego lux.
Klucz do nakrętek.
Szczotka.Z Brooks england Saddles Maintenance Kit można cieszyć się ze spędzania wolnego czasu bez komplikacji. Jeśli lubisz markę Brooks england i ich produkty do rowerowy, odwiedź naszą kategorię Części zapasowe, znajdź to, czego szukasz i złóż zamówienie jak najszybciej i odbierz je w ciągu kilku dni. Naszym celem na bikeinn jest zapewnienie wysokiej jakości produktów dostępnych dla wszystkich, wraz ze sprawną obsługą dostawy na całym świecie.

Cechy Brooks england Saddles Maintenance Kit

Kolor
Posrebrzany
Rodzaj produktu
Środki czystości

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Brooks england Saddles Maintenance Kit

Ładny mały zestaw do pielęgnacji siodeł

-

Dobra ilość Proofide, aby Twoje skórzane siodło było czyste przez długi czas. Również ładnie pachnie.

Brooks england Saddles Maintenance Kit

Świetne zakupy.

-

Jestem bardzo zadowolona z zakupu, który jest dość tani w porównaniu do innych sklepów. Dziękuję bardzo.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up