up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Cannondale Lefty Oliver Carbon Hidżab

Cannondale Lefty Oliver Carbon Hidżab

plus
Cannondale

Cannondale Lefty Oliver Carbon Hidżab

Opis produktu Cannondale Lefty Oliver Carbon Hidżab

Najlepszy widelec amortyzowany zbudowany na szuter.

Dzięki 30-milimetrowemu gładkiemu zawieszeniu zapobiegającemu nierównościom i niewiarygodnie sztywnej, precyzyjnej konstrukcji sterującej, ten lekki widelec pozwala naciskać mocniej i jeździć płynniej niż kiedykolwiek.

CECHY:

Materiał wierzchni: karbon Rozmiar koła: 650b, 700c Skok: 30mm Waga: 1340g Przesunięcie: 55mm Regulacje: Ciśnienie powietrza, odbicie, blokada montowana na koronie Maksymalny rozmiar opony: 650b 47mm.
W obecnej chwili Cannondale Lefty Oliver Carbon Hidżab dostępny jest w bikeinn. Sprawdź jakie inne produkty rowerowy, marki Cannondale znajdziesz w sklepie z rowerowy. Stwórz swój outfit z modelami Widelec rowerowy. W bikeinn posiadamy najnowsze modele Części rowerowe. Sprawdź naszą kolekcję rowerowy i znajdź coś dla siebie.

Cechy Cannondale Lefty Oliver Carbon Hidżab

Kolor
Czarny
Użycie
przełajowe

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up