up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Castelli

Kobiety

Kobiety

Culotes

Culotes

Maillots

Maillots

Kurtki

Kurtki

Urządzenia oficjalne

Urządzenia oficjalne

Rękawiczki

Rękawiczki

Kategorii

Obuwie Damskie

Obuwie Męskie

Odzież Damska

Odzież Dziecięca

Odzież Męska

Odzyskiwanie i Opieka

Szkolenie i Konkurencja

Torby

Wszystko( Castelli )

Castelli

Castelli to włoska marka założona przez Gianniego Vittore, znanego mediolańskiego krawca, który własnymi rękami tworzy swoje arcydzieła. Firma została założona w 1876 roku, a jej siedziba znajduje się w słynnym włoskim mieście Fonzaso. Teraz Castelli jest łatwo rozpoznawalny dzięki dobrze znanemu logo skorpiona. Firma produkuje zaawansowaną odzież sportową z modnymi wzorami i nowoczesną technologią.
Castelli zmieniał swoje tkaniny, materiały i projekty zgodnie z nowoczesnymi potrzebami, wprowadzając innowacje we wszystkim, aby ubrania były coraz bardziej modne i wygodne.
Włoska marka oferuje pełną gamę odzieży kolarskiej zarówno dla linii męskich, jak i damskich. Na Bikeinn można łatwo znaleźć wysokiej jakości produkty Castelli . Chociaż wiele innych marek oferuje odzież rowerową, Castelli pozostaje liderem dzięki swojej najwyższej jakości. Może zapewnić jakość i wygodę oraz zapewnia super stylowy i modny wygląd rowerowy. Ubrania Castelli mogą pozytywnie nastawić Cię do jeszcze lepszych wyników, jednocześnie czując się pewnie.

Kupuj najlepsze produkty Castelli na Bikeinn

Castelli jest znany z tworzenia najwyższej jakości produktów, takich jak wiatro- i wodoodporne produkty. Koszulka rowerowa Castelli to świetny zakup ze względu na jej właściwości hydrofobowe, dzięki czemu lepiej nadaje się do jazdy na rowerze. Koszulka Castelli szybko przechodzi test dynamiczny w celu zwiększenia wydajności użytkownika. Ta koszulka ma wiele innych funkcji premium, takich jak odpinane rękawy i wyjmowane wkładki, co czyni ją świetną opcją zakupu. Oprócz dżersejów, kurtki Castelli zapewniają ciepło nawet w najzimniejszych temperaturach dzięki swoim właściwościom termoizolacyjnym. Mają najwygodniejszy krój i doskonały krój z długimi rękawami, które pomogą Ci poczuć się ciepło.
Połącz swoją kurtkę z warstwą podstawową Castelli, aby uzyskać wyjątkowo ciepły i suchy efekt. Ta warstwa ma zdolność szybkiego schnięcia, aby zapewnić suchość w zimnym otoczeniu; dzięki temu możesz czuć się sucho i komfortowo w zimnie. Ważne jest, aby nie pocić się i regulować temperaturę ciała. W ten sposób możesz utrzymać średnią temperaturę ciała zarówno latem, utrzymując osobę w spokoju, jak i zimą, pomagając utrzymać ciepło.
Spodenki na szelkach Castelli zostały zaprojektowane, aby poprawić wyniki w sporcie. Zostały stworzone, aby wspierać szybki ruch i są dostępne w najlepszym rozsądnym przedziale cenowym. Kolejnym niezbędnym elementem, jeśli chodzi o jazdę na rowerze, są rękawiczki. Rękawiczki Castelli są najważniejsze, aby pomóc dłoniom zachować bezpieczeństwo bez narażania ich bezpośrednio na każdą pogodę i dać Ci klasyczny i nowoczesny akcent.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij