up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Wybierz akcesoria do części rowerowych, których potrzebujesz

Akcesoria do części rowerowych można kupić w Sram , Specialized , Brooks England , Rotor , Selle Italia Selle Italia. Oto kilka opisanych poniżej akcesoriów do części rowerowych:

Blokady łańcuchowe

Zapięcia łańcuchowe wykonane są z solidnych stalowych ogniw, które są połączone polubownie. Zapięcia łańcuchowe służą do zabezpieczenia roweru przed złodziejami. Ze względu na wysokiej jakości rdzeń ze stopu stali hartowanej bardzo trudno jest przecinać zamki łańcucha za pomocą elektronarzędzi.

Ramy rowerowe

Ramy rowerowe to kręgosłup roweru. Ramy są w większości wykonane z aluminium, włókna węglowego, tytanu i stali. Ramy są ważną częścią roweru, na której zamontowane są koła i inne części.

Dzwony

Dzwonki rowerowe to udarowe urządzenie sygnalizacyjne zamontowane na rowerze w celu ostrzegania spacerowiczów i innych rowerzystów. Dzwony są podstawowym elementem wyposażenia w niektórych prowincjach. Zwykle są mocowane na kierownicy i można je aktywować kciukami.

Lustra

Lusterka rowerowe są zawsze w pełni informowane o ruchu drogowym wokół Ciebie. W rowerach i wszystkich pojazdach lusterka wypukłe są używane do oglądania różnych obiektów, które mają większe pole widzenia niż lustro płaskie.

Reflektory

Odblaski rowerowe to proste, oparte na pryzmacie urządzenie zabezpieczające powstałe w latach 60. XX wieku w Finlandii. Światła odblaskowe są zwykle podłączone do tyłu, przodu, pedału lub koła roweru, co pomaga zachować przejrzystość w ciemnych sytuacjach podczas jazdy.

clouse menu Zamknij