up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Części Rowerowe rowerowy

Części rowerowe

Znajdź szeroką gamę produktów Części rowerowe dla rowerowy. Odkryj najlepsze oferty w bikeinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Części Rowerowe

Marki Części Rowerowe

Poznajemy części swojego roweru

Klatki na butelki robią dokładnie to, co mówią na butelce. Kosze na butelki mocno trzymają butelkę z wodą na rowerze. Możesz kupić klatki na butelki od Garmin , Shimano , Sram , Specialized , Ergon , Elite , Tacx , Mavic , Brooks England , Rotor .

Dolne wsporniki roweru łączą mechanizm korbowy z rowerem. Dolne wsporniki umożliwiają łatwe obracanie mechanizmu korbowego.

Hamulce zmniejszają prędkość roweru lub go zatrzymują. Wraz ze wzrostem ciśnienia w hamulcach zwiększa się siła tarcia.

Kasety to wiązka zębatek umieszczonych na tylnym rdzeniu roweru, osadzonych na korpusie piasty i utrzymywanych bezpiecznie na miejscu za pomocą gwintowanej blokady kasety.

Zębatki to zaokrąglone, kolczaste wędzidło związane z twoimi korbami, które ciągną łańcuch. Standardowy rower szosowy może wykorzystywać duże tarcze 53t.

Łańcuchy to łańcuchy rolkowe, które przenoszą moc z pedałów na koło napędowe roweru, napędzając go w ten sposób. Większość łańcuchów rowerowych jest zbudowana ze zwykłego żelaza lub stopu żelaza.

Bloki mocowane są do spodu buta rowerowego. Sprężynowe narzędzie na pedale umożliwia wpinanie bloków butów do i z pedałów.

Korby są częścią układu napędowego roweru, która zamienia ruch posuwisto zwrotny nóg rowerzysty w ruch obrotowy używany do dociskania łańcucha lub paska, który z kolei popycha tylne koło. Korby są ważną częścią roweru.

Przerzutki to przekładnia rowerowa o zmiennym przełożeniu, obejmująca łańcuch, różne koła zębate o różnych rozmiarach. Przerzutki służą do przenoszenia łańcucha z jednej zębatki na drugą.

Widelce są częścią roweru, która zabezpiecza przednie koło. Widły zazwyczaj składają się z dwóch ostrzy, które są połączone u góry koroną widelca.

Chwyty rowerowe mają za zadanie zapewnić wypchanie i tłumienie drgań, aby ręce były zrelaksowane. Dobre chwyty zmniejszają ryzyko skurczów dłoni.

Narzędzie grupy należy do wszelkich części mechanicznych lub elektronicznych, które są połączone w hamowaniu, zmianie biegów lub pracy układu napędowego.

Kierownice pozwalają jeźdźcowi na umiarkowanie proste prowadzenie, a jednocześnie zapewniają szeroki zakres pozycji dłoni dla wygody podczas długich przejażdżek.

Dźwignie w rowerze to kierownica. Dźwignie pierwszej klasy mają punkt podparcia w wysiłku i obciążeniu.

• Główną ideą błotników jest zapobieganie przedostawaniu się wody z kół do nadwozia.

Pedały to części roweru, które rowerzysta porusza się nogą, aby prowadzić pojazd. Pedały stanowią połączenie między stopą rowerzysty a kołami roweru.

Mierniki mocy na rowerach to urządzenia, które szacują moc wytwarzaną przez rowerzystę. Większość rowerowych mierników mocy używa tensometrów.

Siodełka rowerowe są często nazywane siodełkami rowerowymi. Siodełka to jeden z pięciu punktów styku na wyprostowanym rowerze.

Sztyce rowerowe to rury, które rozciągają się w górę od wspornika roweru do siodełka.

Wsporniki roweru to części roweru, które mocują kierownicę do rury sterowej widelca rowerowego.pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij