up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Części Zapasowe rowerowy

Części Zapasowe rowerowy

Znajdź szeroką gamę produktów Części Zapasowe dla rowerowy. Odkryj najlepsze oferty w bikeinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Części Zapasowe

Marki Części Zapasowe

Znajdź części zamienne, których potrzebujesz do swojego roweru

Wsporniki dolne
Wsporniki dolne na rowerze łączą mechanizm korbowy z rowerem i umożliwiają swobodne obracanie się mechanizmu korbowego. Możesz kupić dolne wsporniki od Garmin , Shimano , Sram , Specialized , Ergon , Mavic .

Hamulce
Hamulce to automatyczne urządzenie, które utrudnia ruch, zużywając energię z poruszającego się systemu.

Kable
Kable służą do sprawdzania zmiany biegów w rowerach z wyposażonymi układami napędowymi. Składają się z dwóch części: linki wewnętrznej i linki zewnętrznej.

Kasety
Kaseta to zbiór zębatek umieszczonych na tylnym rdzeniu roweru, utrzymywanych bezpiecznie na miejscu za pomocą gwintowanej blokady kasety.

Zamki łańcuchowe
Zamki łańcuchowe zbudowane są z zestawu stałych ogniw stalowych zwykle wewnątrz ochronnej osłony nylonowej i zamka. Do zabezpieczenia roweru służą zamki łańcuchowe.

Zębatki
Zębatki to podstawowy sprzęt w maszynie, jaką jest Twój rower. Są odpowiedzialni za przekazywanie energii.

Korby
Korby to ramię połączone pod kątem prostym z obracającym się uchwytem, za pomocą którego ruch pierścieniowy jest prezentowany lub uzyskiwany z pręta.

Kierownice rowerowe
Kierownica rower to sterownik kierownicy dla rowerów. To odpowiednik steru rowerowego.

Wiosła rowerowe
Wiosła rowerowe są narzędziem wykorzystywanym do prowadzenia rowerów. Wiosła rowerowe pozwalają kierowcom elektrycznie sterować zautomatyzowaną skrzynią biegów.pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij