up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Co to jest komputer rowerowy?

Jeśli jesteś zapalonym jeźdźcem, szczególnie na poziomie wyczynowym, lub jeźdźcem rekreacyjnym wykonującym długie przejażdżki treningowe, musisz zebrać pełną gamę danych związanych z jazdami w danym okresie. Komputery rowerowe są celowo projektowane i produkowane dla rowerzystów, którzy pasjonują się kolarstwem i chcą kontynuować swoją karierę. Możesz po prostu przymocować komputery rowerowe Cateye do kierownicy. Są świetne na długie przejażdżki i mają długą żywotność baterii z dużym ekranem i interfejsem wyświetlającym wszystkie ważne dane.

Cechy komputera rowerowego

Funkcje GPS
Najbardziej podstawowe i niedrogie komputery rowerowe zwykle nie mają funkcji GPS. Jednak nowoczesny i najbardziej zaawansowany komputer rowerowy GPS jest dość drogi i oferuje szybkie i zwięzłe dane śledzenia.

Funkcje rowerowe
Większość komputerów rowerowych dostarcza podstawowych danych, takich jak prędkość i dystans. Jednostki zaawansowane oferują dodatkowe funkcje i umożliwiają obliczanie wysokości, mocy i kadencji. Niektóre liczniki rowerowe są wyposażone w czujniki, które dodatkowo zwiększają dokładność gromadzenia danych.

Technologia bezprzewodowa
Dawno minęły czasy, kiedy komputery rowerowe były dostarczane z przewodami. Obecnie prawie wszystkie urządzenia, takie jak komputery rowerowe Garmin, są bezprzewodowo połączone z telefonami, urządzeniami monitorującymi aktywność fizyczną i laptopami. Garmin , Shimano , Specialized , Sigma i Topeak oferują szeroką gamę komputerów rowerowych.

Jakość wyświetlania
Najbardziej podstawowe jednostki są niedrogie i mają czarno białe wyświetlacze, podczas gdy wyrafinowane liczniki rowerowe mają kolorowe wyświetlacze z ekranem dotykowym.


clouse menu Zamknij