url_fami1:https://www.runnerinn.com/tienda-running/electrónica-relojes/garmin/10013-78/sm Sklep internetowy Garmin na Bikeinn
up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

BIEGANIE

BIEGANIE

Jazda rowerem

Jazda rowerem

WELLNESS

WELLNESS

zegary zewnętrzne

zegary zewnętrzne

GPS NA ZEWNĄTRZ

GPS NA ZEWNĄTRZ

MULTISPORTY / PŁYWANIE

MULTISPORTY / PŁYWANIE

Kategorii

Części rowerowe

Części zapasowe

Elektronika

Odzyskiwanie i opieka

Oświetlenie

Szkolenie i konkurencja

Wszystko( Garmin )

Garmin

Garmin to amerykańska międzynarodowa firma założona przez Graya Burrella i Min Kao. Pierwotnie rozpoczęła swoją działalność w Kansas w USA, a obecnie działa w Szwajcarii. Twórcy Garmin są znani z dostarczania urządzeń GPS, które dostarczają użytkownikom informacji o lokalizacji w dowolnym miejscu na świecie. Garmin GPS oznacza GNSS, który był wcześniej używany wyłącznie do celów wojskowych. Zasadniczo produkty Garmin służą do nawigacji. Dla miłośników wypraw przyrodniczych i górskich wędrówek równie przydatne są systemy śledzenia Garmin.
Zegarek Garmin GPS 301 został zaktualizowany do nowej wersji z monitorem pracy serca. Ten model ma dwie jednostki. Jeden na nadgarstek, a drugi na klatkę piersiową. Ten cyfrowy przetwornik szybkości ciepła jest doskonałym dodatkiem do tego modelu. Noszenie i monitorowanie stanu fizycznego i wydajności jest proste. W każdym obszarze zainteresowań urządzenia Garmin GPS są najlepszą opcją dostępną wśród sportowców i biegaczy.
Jeśli więc chcesz poczuć prawdziwą przygodę i odkryć piękno gór, nie zapomnij wyposażyć się w nasze wyjątkowe urządzenia GPS. Ciesz się niezwykłym pięknem gór, mając przy sobie podręczne nawigatory Garmin!

clouse menu Zamknij