up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

360

HJC Ibex Road Helmet

HJC Ibex Road Helmet

HJC Ibex Road Helmet

HJC Ibex Road Helmet

plus
HJC

HJC Ibex Road Helmet

Opis produktu HJC Ibex Road Helmet

Kask IBEX jest jednym z wysokiej klasy kasków zaprojektowanych przez HJC. IBEX poprawia aerodynamiczną dynamikę i wentylację. Został zintegrowany z Venturi Dynamics w celu zrównoważenia siły oporu powietrza z funkcją wentylacji wyciągowej. Jesteś w stanie doświadczyć bardziej aerodynamicznej i optymalnej funkcji z imponującą, dobrze wyważoną konstrukcją.

Dane techniczne:

Testowany tunel aerodynamiczny

Aerodynamiczny projekt

Konstrukcja zbrojenia

Podwójna konstrukcja formy

Zaawansowany system kanałów powietrznych

Venturi Dynamics

Uchwyt do gogli

Regulowany system dopasowania

16 Wentylacje

Feather Light 220g (± 10)

X statyczne

Certyfikat CE EN 1078

Certyfikat KC


W sklepie bikeinn z rowerowy znajdziesz HJC Ibex Road Helmet w różnych rozmiarach i kolorach. Co więcej, możesz dopełnić swoje zamówienie produktami podobnymi do HJC Ibex Road Helmet, m.in. z kategorii Kaski od swojego sklepu rowerowy online. Przeczytaj poradnik naszych ekspertów rowerowy na temat sprzętu, a także opinie o HJC Ibex Road Helmet.

Cechy HJC Ibex Road Helmet

Kolor
Czarny
Wiek
Dorośli
Użycie
Kolarstwo szosowe

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

HJC Ibex Road Helmet

Wysokiej jakości kask, lekki z doskonałą wentylacją

-

Kask HJC Ibex to wysokiej klasy kask o wspaniałych cechach. Lekka, świetna wentylacja i wygodne dopasowanie. Gorąco polecam ten kask każdemu, kto szuka spędzenia na rowerze średnich lub długich godzin.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up