up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Koła i Opony rowerowy

Koła i Opony rowerowy

Znajdź szeroką gamę produktów Koła i Opony dla rowerowy. Odkryj najlepsze oferty w bikeinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Koła i Opony

Marki Koła i Opony

Jak wybrać koła i opony rowerowe

Osie i zamki

Rower jest wyposażony w elektronicznie blokowane mechanizmy różnicowe z przodu iz tyłu. Jeśli chcesz jeździć po trudnym terenie, takim jak żwir, błoto, śnieg lub błoto lub planujesz jazdę po drogach, będziesz musiał użyć blokady mechanizmu różnicowego, czyli osi i blokad. Te mechanizmy różnicowe są używane tylko wtedy, gdy potrzebujesz dodatkowej przyczepności, dzięki czemu możesz z łatwością włączyć go kilka razy podczas przygód w terenie. Osie i blokady pomagają utrzymać pęd roweru i zapobiegają zablokowaniu.

Dętki rowerowe

Dętki to jedna z najważniejszych części opon rowerowych. Jest to w zasadzie nadmuchiwany pierścień, który mieści się w obudowie opony. Napompowane dętki zapewniają wsparcie konstrukcyjne i zawieszenie. Rurę można łatwo napompować za pomocą zaworu. Dętka pełni funkcję amortyzacji powietrznej i zapewnia wygodną i bezpieczną jazdę.

Felgi rowerowe i szprychy

Felgi i koła są często używane zamiennie w tym samym znaczeniu; jednak technicznie są różne. Obręcz nie jest całym kołem, ale częścią koła. Szprychy to korbowody między obręczą a piastą roweru.
Głównym celem obręczy i szprych jest przenoszenie obciążeń powodowanych przez rowerzystę lub rower między piastą a obręczą.

Opony

Wybierając oponę rowerową, musisz najpierw dopasować średnicę koła i obręczy roweru do opony. Większość rowerów na wędkę, rowerów górskich i rowerów typu cruiser używa opon o średnicy 26 cali.
Jeśli używasz opony bezdętkowej, będziesz potrzebować do swojego roweru kół kompatybilnych z oponami bezdętkowymi. Obecnie coraz więcej rowerzystów górskich wybiera rowery z oponami bezdętkowymi.

Koła rowerowe i pokrowce na koła

Komplet kół i kołpaków w dobrym stanie technicznym może znacznie zwiększyć wydajność. Prawie wszyscy rowerzyści chcą, aby ich rowery były jak najlżejsze. Dlatego wybierając zestaw kołowy do swojego roweru, należy wziąć pod uwagę jego wagę, sztywność i wytrzymałość. Lżejsze koła ułatwiają przyspieszanie roweru. Jednak lekkie koła są mniej wytrzymałe w porównaniu z ciężkimi kołami.

Więcej o kołach i oponach Bike

Koła i opony rowerowe należy wymienić, gdy jeździsz na rowerze wystarczająco długo. Z tego powodu konieczna staje się naprawa roweru pod piasty, dętki, śruby osi i inne części. Piasty rowerowe umożliwiają swobodne obracanie się kół rowerowych. Rozstaw piast jest kluczowym czynnikiem, który należy mądrze zamówić. Shimano , Sram , Specialized , Schwalbe , Vittoria , Continental , Mavic , Maxxis , i Thule projektuje i dostarcza wszelkiego rodzaju akcesoria i części do Twojego roweru.


pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij