up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Lezyne Hv Drive-S 90 Psi Abs Flex Hose Presta / Shrader 166 Mm Long Stół

Lezyne Hv Drive-S 90 Psi Abs Flex Hose Presta / Shrader 166 Mm Long Stół

plus
Lezyne

Lezyne Hv Drive-S 90 Psi Abs Flex Hose Presta / Shrader 166 Mm Long Stół

Opis produktu Lezyne Hv Drive-S 90 Psi Abs Flex Hose Presta / Shrader 166 Mm Long Stół

Kompaktowa, lekka pompa ręczna z efektywnym nakładających uchwyt matrycy kompozytu. CNC beczkę aluminium i tłok zoptymalizowany do zastosowań wysokociśnieniowych. Wyposażona w wąż ABS Flex; Presta and Shrader zaworu zgodne. Zawiera zamontować lekka kompozytowa ramka matrycy.

Dane techniczne:

Waga: 77g


Chcesz poznać, inne powiązane produkty rowerowy od Lezyne? W bikeinn, kupisz potrzebny sprzęt Pompki, dzięki czemu możesz uprawiać sport bez komplikacji. Lezyne Hv Drive-S 90 Psi Abs Flex Hose Presta / Shrader 166 Mm Long Stół jest w najlepszej cenie w naszym magazynie! Skorzystaj z naszego bezpiecznego systemu płatności online i wysokiej jakości usługi posprzedażowej.

Cechy Lezyne Hv Drive-S 90 Psi Abs Flex Hose Presta / Shrader 166 Mm Long Stół

Kolor
Czarny
Pompy powietrza
Mini pompy

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Lezyne Hv Drive-S 90 Psi Abs Flex Hose Presta / Shrader 166 Mm Long Stół

Tak sobie

-

Budowanie jest takie sobie. Trochę się trzęsie/grzechocze po zamocowaniu na rurce. Nie testowałem jeszcze mocy pompowania.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up