up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Co należy wiedzieć o światłach rowerowych

Aby bezpiecznie jeździć po nieznanych i nierównych terenach i szlakach w ciemności, musisz wyposażyć swój rower w odpowiedni system oświetlenia. Aby zapewnić widoczność dla pieszych i kierowców, rower powinien być oświetlony przednimi, tylnymi i bocznymi światłami. Zwłaszcza w terenach, w których źródło światła otoczenia nie jest dostępne, Twój rower powinien mieć przednie światła rowerowe lub system oświetlenia o dużej mocy, abyś mógł dobrze widzieć przed sobą.

System oświetlenia o dużej mocy

Te światła do rowerów szosowych zapewniają maksymalne oświetlenie w ciemności i zwykle można je ładować. Systemy oświetlenia o dużej mocy są droższe niż światła bezpieczeństwa, ale są znacznie jaśniejsze i pomagają widzieć teren w każdych warunkach. Garmin , Specialized , Brooks England , POC i Thule to najlepsi producenci świateł rowerowych.

Przednie, tylne i boczne światła bezpieczeństwa

W słabym świetle te miejskie światła rowerowe pomagają kierowcom widzieć Cię. Te światła są przydatne również w dzień, ale nie są idealne do jazdy w ciemności w nocy. Główne różnice między światłami bezpieczeństwa a innymi światłami to opcje montażu, niezależnie od tego, czy używają one baterii jednorazowych, czy akumulatorów, oraz liczba diod elektroluminescencyjnych lub diod rowerowych. Podczas długodystansowej przygody na rowerze górskim zalecamy użycie systemu oświetlenia roweru górskiego z możliwością ładowania. Korzystają z akumulatorów litowo jonowych, które można ładować wielokrotnie; co czyni je opłacalną i przyjazną dla środowiska opcją w przeciwieństwie do jednorazowych baterii.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij