up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Obuwie Dziecięce rowerowy

Obuwie Dziecięce rowerowy

Znajdź szeroką gamę produktów Obuwie Dziecięce. Odkryj najlepsze oferty dla Twojego sprzętu rowerowy w bikeinn. Szybka wysyłka.

Polecane produkty w Obuwie Dziecięce

Marki Obuwie Dziecięce

Jak wybrać buty rowerowe i ochraniacze na rower?

Głównym celem butów rowerowych jest poprawa wydajności pedałów, szczególnie podczas ruchu w górę. Buty rowerowe są zbudowane z mocnych podeszw, które maksymalizują potencjalną zmienność od nóg do dźwigni. Podczas podciągania pedału jesteś w stanie wykorzystać ścięgna podkolanowe na wyższym poziomie, ponieważ twoja stopa jest połączona z pedałem. Najlepsze buty rowerowe są dostępne w markach takich jak Northwave , Ride Concepts .

Ochraniacze na rower

Ochraniacze na buty rowerowe to rodzaj gumowego buta, który zakłada się na buty, aby zapobiec ich zabrudzeniu lub zamoczeniu. Ochraniacz na buty jest tańszą opcją niż but sportowy antypoślizgowy. Chronią ochraniacze na buty, które są zwykle wykonane z nieprzepuszczalnych substancji i chronią Twój but, a także podeszwę stopy. Jeśli chcesz kupić wysokiej jakości kalosze , możesz odwiedzić takie marki jak Gore wear , Northwave, Assos , Craft .

Części zamienne

Części zamienne butów rowerowych to wymienne części, które są przechowywane w spisie i wykorzystywane do renowacji lub wymiany uszkodzonych części butów rowerowych. Części zamienne można zakupić pojedynczo w celu naprawy starych lub uszkodzonych części w części artykułów. Są to normalne części przeznaczone do szybkiego rozładowania lub regulacji. Możesz kupić części zamienne od Northwave, Giro, Look, MSC, Eltin.

clouse menu Zamknij