up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Odzież Damska rowerowy

Odzież Damska rowerowy

Znajdź szeroką gamę produktów Odzież Damska dla rowerowy. Odkryj najlepsze oferty w bikeinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Odzież Damska

Marki Odzież Damska

Jak wybrać odzież damską na rower?

Podstawowe warstwy

Warstwy bazowe to ubrania, które są najbliżej Twojej skóry, zasadniczo służąc jako druga powłoka, która może Cię ogrzewać lub chłodzić. Podkoszulki zapewniają ciepło, jednocześnie pochłaniając i eliminując pot, aby zapewnić Ci wygodę.

Spodenki na szelkach

Spodenki na szelkach pomagają utrzymać szorty pod kątem w kierunku krocza. Spodenki na szelkach podtrzymują szorty. Spodenki bez szelków mogą się odpowiednio ściągnąć, aby wyeksponować plecy pod wiatr. Jest to najbardziej prawdopodobne w przypadku słabej, aerodynamicznej sytuacji podczas podróży. Bi szorty to małe, obcisłe legginsy.

Kurtki i koszulki

Kurtki i koszulki pochłaniają ciepło, ale nie przypominają obraźliwego bałwana, jak czasami czuje się w ciężkich swetrach. A dla kogoś, kto pracuje na gorąco i zimno lub często przemieszcza się od wewnątrz na zewnątrz, kurtki i koszulki są niezbędne, ponieważ umożliwiają wygodne dostosowanie się do wahań temperatury.

Spodnie i spódnice

Podobnie jak inne mody ubrań, spodnie i spódnice są zachowane jak za dawnych czasów, a teraz pokora. Niewielka spódniczka zapewni również najnowszą swobodę ruchu. Spodnie to element garderoby noszony od pasa do kostek, w tym niezależnie od siebie. Możesz kupić spodnie i spódnice od Shimano , Specialized , Gore wear , Castelli , Troy Lee Designs , Alé , Northwave , Giro , POC , Mavic , Maxxis .

Koszulki polo, koszule i T shirty

Koszulki polo mają zazwyczaj kołnierzyk i plisę z kilkoma guzikami pod kołnierzem. T shirty są zazwyczaj bez kołnierzyka i mają krótkie rękawy. Koszulki polo, koszule i t shirty są dostępne na rynku w wielu wzorach i kolorach. Możesz kupić koszulki polo, koszule i t shirty od Shimano, Specialized, GORE Wear, Castelli, Troy Lee Designs, Ale, Northwave, Giro, POC, Mavic, Maxxis.

Bluza i bluzy

Bluzy i bluzy z kapturem to stroje sportowe, które zapewniają ciepło w chłodne dni. Mają naprawdę podobny wygląd i często są przedstawiane z podobnymi rzeczami; istnieje jednak rozróżnienie między bluzami a bluzami z kapturem.

Więcej o damskiej odzieży rowerowej:

Rękawiczki, nakrycia głowy, triscuits, kamizelki, skarpetki, ochraniacze na szyję i taśmy, sprzęt oficjalny, maski na twarz, ocieplacze na ręce i nogi są zawarte w więcej informacji o damskiej odzieży rowerowej. Możesz kupić te rzeczy w Shimano, Specialized, GORE Wear, Castelli, Troy Lee Designs, Ale, Northwave, Giro, POC, Mavic, Maxxis.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij