up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
Strona Główna

Odzież Męska

Bielizna - Rodzaj produktu: T-shirty

()
load

Jak wybrać warstwy bazowe?

Bielizna termoaktywna to jeden z podstawowych elementów garderoby, jeśli chodzi o układanie warstw podczas aktywności na świeżym powietrzu w niskich temperaturach, takich jak wspinaczka, wędrówki, wędrówki na rakietach śnieżnych, jazda na deskorolce, jazda na rowerze i wszelkie inne sporty zimowe. Odporność na warunki zewnętrzne jest ważna zwłaszcza podczas długich podróży. Dlatego nakładanie na siebie odpowiedniego systemu odzieży zapewnia przyjemny i wygodny sposób.
Warstwy bazowe to podstawa pozostałych ubrań. Najlepszym sposobem ochrony przed mroźną pogodą jest noszenie trzech oddzielnych warstw.

• Warstwa bazowa – zakładana na skórę
• Warstwa środkowa – może to być koszula lub bluza
• Warstwa zewnętrzna – która może być wodoodporna i wiatroszczelna kurtka/bluzy
Każda warstwa służy wyjątkowemu celowi, a jeśli jest odpowiednio noszona, wszystkie współpracują ze sobą, aby zapewnić Ci suchość, ciepło i wygodę, jednocześnie utrzymując ciepło ciała. Shimano , Specialized , Gore wear , Castelli , Alé oferuje ogromną kolekcję bokserek, slipów, spodni i rajstop.
Istnieją lekkie, średniej i ciężkie warstwy bazowe, które możesz wybrać w zależności od potrzeb. Kolejnym ważnym czynnikiem jest materiał warstwy podstawowej. Ogólnie rzecz biorąc, istnieją trzy materiały, które są szeroko stosowane w warstwach podstawowych, takie jak syntetyk, wełna i jedwab.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij