up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Odzież Męska rowerowy

Odzież Męska rowerowy

Znajdź szeroką gamę produktów Odzież Męska dla rowerowy. Odkryj najlepsze oferty w bikeinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Odzież Męska

Marki Odzież Męska

W co się ubrać podczas jazdy na rowerze

Spodenki na szelkach

Śliniaki rowerowe stają się coraz bardziej popularne wśród rowerzystów i biegaczy w porównaniu do spodenek rowerowych, ponieważ nie ma w pasie, który ogranicza oddychanie. W niskiej, aerodynamicznej pozycji do jazdy, śliniaki rowerowe pomagają utrzymać spodenki w górze. Spodenki bez szelków zwykle ściągają podczas jazdy i odsłaniają dolną część pleców. Spodenki na szelkach stały się symbolem rowerzystów rekreacyjnych, którzy uwielbiają jeździć w ciasnym, kompresyjnym materiale zapewniającym najlepsze osiągi. Możesz zdobyć najlepsze krótkie śliniaki od wiodących marek Shimano , Specialized , Gore wear , Castelli i Alé .

Kurtki

Istnieją mieszane sytuacje, które prawdopodobnie napotkasz podczas swoich przygód jeździeckich i dlatego tylko jedna rzecz nie może objąć wszystkich możliwości. Dobrej jakości kurtka rowerowa musi dobrze przylegać do ciała, ponieważ nie pozostawia miejsca na przedostanie się wiatru. Istnieje ogromny wybór kurtek rowerowych typu softshell i hardshell, które chronią przed wiatrem, deszczem i śniegiem. Koszulki są wykonane z wodoodpornych i wiatroszczelnych materiałów, które nie tylko zapewniają suchość i ciepło, ale także poprawiają ogólny wygląd.

Spodnie

Spodnie rowerowe zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach i wygodzie rowerzysty. Wyściełane spodnie rowerowe są przeznaczone nie tylko dla kolarzy, ale mogą z nich korzystać również jeźdźcy rekreacyjni. Wykonane są z rozciągliwego materiału z wysokiej jakości zamszem. Spodnie rowerowe redukują punkty nacisku, redukują wibracje i wstrząsy na drodze oraz zapobiegają otarciom.

Podstawowe warstwy

Warstwy bazowe to kluczowe elementy garderoby dla rowerzystów. Dobrej jakości warstwa podstawowa typu „skóra do skóry” utrzymuje temperaturę ciała umiarkowaną niezależnie od warunków zewnętrznych. Warstwa bazowa z ciepłą koszulą i jerseyem to idealne połączenie na zimowe przygody na jeździe.

T shirty, koszulki polo, koszule

W dzisiejszych czasach rowerzyści mają wiele możliwości wyboru koszulek, t shirtów i koszulek polo. Możesz nosić koszulki z krótkim rękawem, długimi rękawami i bez rękawów w zależności od warunków pogodowych i tras, do których zmierzasz. Koszule, które wybierzesz, muszą być dobrze dopasowane i mieć dopasowane mankiety, aby uniknąć wbijania się w ramiona. Koszulki polo wykonane są z wysokiej jakości materiału, który przepuszcza powietrze i odprowadza wilgoć. GORE Wear, Castelli, Mavic , Maxxis i Assos to najlepsze marki oferujące wysokiej jakości koszulki rowerowe i koszulki polo.

Więcej o Męskim Rowerze Odzieżowym:

Ochraniacze na ręce i nogi to najważniejsze akcesoria rowerowe, które pomagają utrzymać ciepło rdzenia i chronić przed zimnym wiatrem. Maski na twarz są również przydatne do noszenia podczas jazdy na rowerze, ponieważ chronią Cię przed brudem, kurzem, piaskiem i innymi elementami. Rowerzyści używają rękawic, aby uzyskać lepszą przyczepność. Istnieją różne warianty rękawic, takie jak pełne palce, półpalce i inne, które możesz wybrać zgodnie ze swoimi potrzebami i stylem. Nakrycia głowy to obowiązkowy dodatek rowerowy, którego nie należy lekceważyć. Istnieją różne style i rodzaje nakryć głowy, takie jak czapki, czapki, czapki, czapki i inne, które możesz kupić. Ochraniacze na szyję i taśmy zapewniają dodatkowe ciepło na szyi i głowie podczas zimowych przejażdżek. Castelli, Ale, Santini , Assos i Sportful oferują wysokiej jakości oficjalny sprzęt dla rowerzystów. Skarpetki to jeden z najważniejszych elementów garderoby dla rowerzystów. Możesz nosić krótkie lub długie skarpetki w zależności od pogody i wymagań. Poncza są pomocne w ochronie Ciebie i Twoich niezbędnych rzeczy przed zamoczeniem w deszczu. Trisuits, bluzy i bluzy dostępne są w szerokiej gamie dla rowerzystów, które można kupić u wiodących marek. Kamizelki to ważna odzież rowerowa, którą rowerzyści muszą mądrze wybierać.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij