up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Petzl Ultra Przedłużacz

plus
Petzl

Petzl Ultra Przedłużacz

Opis produktu Petzl Ultra Przedłużacz

ULTRA przedłużacz pozwala na zmniejszenie masy prowadzone na głowie przez odłączenie akumulatora od pałąka i przenoszenia go w kieszeni lub podłączając je do ULTRA uprzęży.Dane techniczne:


- Materiał (-y): CE


- Szybkie złącze


- Długość przewodu zasilającego: 1,1 m


- Waga: 75 g


Sprawdź Petzl Ultra Przedłużacz w magazynie, w najlepszej cenie. Możesz również zapoznać się z produktami Elektronika i wybierać nasze najlepsze oferty. Znajdź najnowsze promocje i odkrywaj wszystkie nasze wyprzedaże w Moc i dane w niesamowitych cenach! Wszystko to, aby zapewnić Ci najlepszą ofertę za każdym razem w bikeinn.

Cechy Petzl Ultra Przedłużacz

Kolor
Czarny
Podkategorie
Oświetlenie
Rodzaj produktu
Ładowarki

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz swoją opinię

Musisz być podłączony na swoim koncie, aby wystawić swoją opinię

Zaloguj się

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up