up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Pirelli

Kategorii

Wszystko ( Pirelli )

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

O Pirelli

Pirelli, globalny ikon w dziedzinie wysokowydajnych opon, od swego powstania stało się symbolem innowacji, jakości i doskonałości. Założona w 1872 roku przez Giovanniego Battistę Pirelli w Mediolanie we Włoszech, podróż marki zaczęła się od zobowiązania do przekraczania granic technologii opon. Dziś Pirelli jest na czele branży opon, słynąc z nieustępliwego poświęcenia dostarczania innowacyjnych rozwiązań, które odpowiadają różnym potrzebom kierowców, rowerzystów i entuzjastów na całym świecie.
Bogata historia Pirelli oraz poświęcenie przekraczania granic technologii opon zapewniły jej pozycję lidera na skalę globalną w branży. Od wysokowydajnych opon po rozwiązania rowerowe, takie jak dętki i specjalne opony rowerowe, Pirelli nadal dąży do utrzymania swojego dziedzictwa innowacji, dostarczając wyjątkowych produktów, które umożliwiają kierowcom i rowerzystom osiąganie ich celów, przy jednoczesnym podejmowaniu wyzwań jazdy. Z naciskiem na innowacje i ciągłe ulepszanie, Pirelli nieustannie dostosowuje swoją technologię opon do zmieniających się wymagań, co czyni ją wyborem preferowanym dla wymagających kierowców, szukających niezachwianej jakości i niezapomnianych wrażeń z jazdy.

Pirelli Pioneering Performance and Innovation

Pirelli dziedzictwo w świecie motoryzacji jest określane przez wyjątkową gamę opon, zaprojektowanych tak, aby zapewnić wyższą wydajność, bezpieczeństwo i styl. Opony Pirelli łączą zaawansowaną inżynierię z uważnym rozumieniem preferencji kierowców, co przekłada się na szeroką gamę opon obejmującą wszystko od wysokowydajnych super samochodów po codzienne pojazdy. Zdając sobie sprawę z znaczenia niezawodności w świecie rowerowym, Pirelli zaangażowało się w tworzenie wysokiej jakości dętek. Zaprojektowane tak, aby wytrzymać trudy różnych terenów, dętki Pirelli zaprojektowane są z precyzją i trwałością. Te dętki gładko integrują się w doświadczenie rowerowe, zapewniając rowerzystom zaawansowaną wydajność, odporność na przebicia i płynniejszą jazdę.
Fuzja doświadczenia opon Pirelli z światem jazdy na rowerze dała początek gamie opon rowerowych Pirelli odbijających doskonałość motoryzacyjną. Od wyścigów drogowych po przygody poza drogą, oddanie Pirelli innowacji zapewnia, że rowerzyści mogą polegać na tych oponach do zwiększenia swojej wydajności i przyjemności jazdy na dwóch kołach. Zaprojektowane z uważnym zrozumieniem różnych wymagań współczesnych rowerzystów, te opony oferują wyjątkową przyczepność, trwałość i wydajność. Niezależnie od tego, czy poruszasz się po miejskim krajobrazie, czy podbijasz wymagające trasy, opony Pirelli do jazdy na rowerze zapewniają niezawodność i pewność w wyborze opon. Seria Pirelli Scorpion stanowi świadectwo poświęcenia marki wielozadaniowości i wydajności. Przystosowane do SUV-ów, crossoverów i ciężarówek, opony Pirelli Scorpion łączą wytrzymałą konstrukcję z zaawansowanymi wzorami bieżnika, zapewniając optymalną przyczepność na różnych powierzchniach.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij