up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Polaroid

Polaroid

Kategorii

Elektronika

Wszystko ( Polaroid )

O Polaroid

Jesteśmy polaroidem. Marka, która wprowadziła na świat analogową fotografię natychmiastową i utrzymała ją przy życiu przez ponad 80 lat.

Zainspirowani naszym niesamowitym dziedzictwem, jesteśmy zaangażowani w tworzenie produktów, które mają pozytywny wpływ i łączą ludzi. Cenimy to, co czyni nas ludzką ciekawością, pasją, ekscytacją, uczuciem, humorem, żeby wymienić tylko kilka, i nie chcemy ich stracić po drodze.

Sukces analogowych aparatów błyskawicznych i filmów Polaroid jest i zawsze był zakorzeniony w sposobie, w jaki pomagają nam uchwycić, dzielić się i zawsze pielęgnować nasze najbardziej znaczące chwile i doświadczenia… w realny, namacalny sposób. Naszą misją jest tworzenie produktów, które odzwierciedlają to dumne dziedzictwo i które łączą ludzi w ludzki i znaczący sposób.

clouse menu Zamknij