up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Prologo CPC Greef Karga

Prologo CPC Greef Karga

plus
Prologo

Prologo CPC Greef Karga

Opis produktu Prologo CPC Greef Karga

Prologo rewolucjonizuje rękawiczki rowerowe z CPC opatentowanej technologii.

Komfort, sterowania, obsługi, oszczędność energii, chłodzenie powietrzem, redukcji drgań, amortyzacja i doskonała przyczepność w każdych warunkach pogodowych.

Wszystkie te elementy znajdują się wewnątrz tych doskonałych rękawic rowerowych, aby zachować energię na podjazdach i mocy do mety.

Ekran dotykowy wrażliwe

Technologia:

Masowanie & Manipulacja: Dzięki tym specjalnym materiałem, System CPC korzysta kinetycznej energii wytwarzanej przez sportowców w celu stymulowania przepływu krwi i wyeliminować mrowienie lub drętwienie. W związku z tym korzyści nerwy i ścięgna pomagają uniknąć zespół cieśni nadgarstka.

GRIP & Pozycjonowanie: CPC zapewnia doskonałą przyczepność i pozycjonowanie. "Wzór materialnego CPC (wiele pustych butli), tworzy efekt" vacum ", zapewniając doskonałą postawę i lepszą aerodynamikę. Istnieje wiele korzyści dla sportowca: aerodynamika ", zwiększa moc przy jednoczesnej poprawie wydajności i komfortu.

Pochłaniającej wibracje: CPC z jego nanostruktur, chroni mięśnie, ścięgna i tkanek miękkich, stres szok, wibracji i drgań, które wynika z ciągłego pedałowania, zmniejsza zmęczenie mięśni, poprawia czas regeneracji po jeździe

Amortyzujący: amortyzację EFFECT. Dzięki stratigically umieszczonych polimerowych kształcie wulkany, elastyczność pochłania wszelkie wstrząsy i wibracje wynikające z "Drogi".

Polymer CPC: CPC to specjalny 3D Polymer przez agregacji molekularnej długim łańcuchu. Różni się ona od innych polimerów obecnych na rynku, jak to ma zdolność pochłaniania uderzeń i wibracji, i nie traci swoje główne funkcje w czasie, zapewniając skuteczność w każdych warunkach pogodowych, przez długi czas.

Chłodzenie powietrzem: CPC umożliwia ciągły przepływ powietrza, zwiększając komfort i wydajność w każdych warunkach pogodowych.


Jeśli szukasz dobrej jakości Rękawice artykułów, to nasza oferta Rękawice z pewnością spełni oczekiwania. Zalecamy Prologo CPC Greef Karga, w cenie 47.99 $. bikeinn jest najlepszym rozwiązaniem, aby kupić sprzęt rowerowy w najlepszej cenie. Jeśli cena okaże się niższa Prologo CPC Greef Karga, dopasujemy cenę!

Cechy Prologo CPC Greef Karga

Rodzaj rękawic
Długie
Kolor
Biały
Czarny
Właściwości
Stretch
Touchscreen
Wiatroodporny
Użycie
Kolarstwo górskie

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

5 / 5

1 Opinie

estrella estrella estrella estrella estrella
Napisz swoją opinię

Musisz być podłączony na swoim koncie, aby wystawić swoją opinię

Zaloguj się

Rękawice prologu

-

Bardzo wygodne i świetnej jakości!

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up