up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Red Chili

Red Chili

Kategorii

Odzież Damska

Wszystko ( Red Chili )

O Red Chili

Od momentu powstania w 1996 roku Red Chili jest synonimem butów wspinaczkowych przez wspinaczy dla wspinaczy. Od tego czasu było dużo eksperymentowania, rozwijania, testowania, odrzucania, ulepszania, picia wina, przeklinania, świętowania i wspinania się. To była długa i pouczająca podróż od pierwszych projektów w garażu Uwe do dzisiejszych modeli, które powstają w nowoczesnym warsztacie obuwniczym w Isny im Allgäu! Informacje zwrotne od sportowców i wspinaczy zawsze były dla nas bardzo ważne, tak jak jest teraz. Na scenie wspinaczkowej dużo się dzieje. Nowe dyscypliny i specjalizacje tworzą nowe wymagania. Odpowiadamy na te nowe wymagania dzięki naszemu technicznemu know-how oraz innowacyjnym technikom i materiałom.
Potrafimy szybko reagować na zmiany, ponieważ nasz rozwój odbywa się na miejscu i jest realizowany we własnym warsztacie. Bycie tak blisko sprawia, że jesteśmy elastyczni i możemy szybko i łatwo wypróbowywać i wdrażać nowe pomysły. Zależy nam na oferowaniu produktów, które są wyraźnie opracowane przez wspinaczy dla wspinaczy. W naszej codziennej działalności oznacza to nieustanną pracę nad świeżymi pomysłami i okazjonalne zerwanie z konwencją. Jednocześnie nasz wewnętrzny projekt i rozwój zapewnia odpowiednią jakość. A gdzieś pomiędzy sami testujemy i wspinamy się w butach. Ponieważ wszyscy jesteśmy zapalonymi wspinaczami i głazami… i możesz to zauważyć! Niezależnie od tego, czy spotkasz nas na ściance wspinaczkowej, czy na skałce, zadzwoń do nas lub trzymaj nasze produkty w dłoni.

clouse menu Zamknij