up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

RockShox

RockShox

Wszystko ( RockShox )

O RockShox

Przez ponad trzy dekady, RockShox był pionierem w świecie systemów amortyzacji wydajnościowych dla rowerów. Założona w 1989 roku marka zrewolucjonizowała jazdę terenową, wprowadzając pierwszą w historii amortyzowaną górską sztycę. Dzięki nieustannemu zaangażowaniu w innowacje, precyzyjnemu inżynierowi oraz pasji do poprawiania doświadczenia jazdy, RockShox nieustannie ustanawiał standardy w branży. RockShox pozostaje na czele innowacji w kolarstwie górskim, ciągle przekraczając granice, tworząc systemy amortyzacji dostosowane do różnych potrzeb rowerzystów. Z bogatą historią wybitnych osiągnięć oraz zobowiązaniem do ewoluującej technologii, RockShox nadal definiuje przyszłość wydajnej amortyzacji, umożliwiając rowerzystom pokonywanie nowych wyzwań i doświadczanie szlaków w zupełnie nowy sposób.

RockShox Pioneering Performance Suspension for Bikes

Jeden z najbardziej ikonicznych nazw w kolarstwie górskim, amortyzowana sztyca RockShox Judy pojawiła się na początku lat 90. Uważana za wyjątkowo trwałą i regulowalną, Judy ustanowiła standardy niezawodności i wydajności. Przez lata ewoluowała, wprowadzając na rynek technologie na najwyższym poziomie, pozostając jednocześnie wierna swojemu DNA w zakresie niezawodnej wydajności w terenie. Budując na dziedzictwie Judy, seria RockShox Recon oferuje wszechstronną i dostępną opcję dla górskich rowerzystów szukających wysokiej jakości amortyzacji. Z różnymi konfiguracjami dostosowanymi do różnych rodzajów jazdy, Recon oferuje imponującą kontrolę i komfort na szerokim zakresie terenów. Zaprojektowany z myślą o agresywnych szlakach i enduro, seria RockShox Lyric wyraża doskonałą reaktywność i stabilność.
Gdy celem jest pokonywanie stromych zjazdów i ekstremalnych szlaków, RockShox Zeb wkracza na scenę. Dzięki zwiększonemu zakresowi skoku i mocnej konstrukcji, Zeb został zaprojektowany, aby z ufnością kontrolować najtrudniejsze tereny. Dostosowuje się do rowerzystów szukających możliwości dużych podskoków, nie rezygnując przy tym z jakości jazdy. RockShox Yari jest wszechstronnym wyjadaczem, który przynosi najwyższej klasy wydajność amortyzacji szerszej publiczności. Dzieląc DNA z wysokowydajnego Lyric, Yari oferuje doskonałą zwrotność i trwałość, czyniąc go idealnym wyborem dla rowerzystów szukających spójnej wydajności na różnych szlakach.
Jeśli chodzi o wyścigi cross-country, RockShox SID jest wyrazem lekkości i efektywności. Słynący z jego lekkiej konstrukcji i szybkiej reaktywności, widelec SID jest ulubionym narzędziem wśród konkurencyjnych XC rowerzystów dążących do zdobycia podium. Poza amortyzowanymi widełkami, marka oferuje kompleksową gamę RockShox części rowerowych, które ulepszą każdy aspekt doświadczenia jazdy. Od amortyzatorów tylnych po sztyce, sztyce zmiennej długości, a także innych akcesoriów, każdy produkt jest zaprojektowany z precyzyjnym inżynierstwem, aby podnieść wydajność, komfort i kontrolę.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij