up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

SCICON Vortex 480 Carbon Pro Tool Saddle Bag

plus
SCICON

SCICON Vortex 480 Carbon Pro Tool Saddle Bag

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu SCICON Vortex 480 Carbon Pro Tool Saddle Bag

Dane techniczne:

Objętość: 230

Materiał: Cordura węgla

Mocowanie: Roller 2.1

Waga: 144grams


Jesteś zainteresowany SCICON Vortex 480 Carbon Pro Tool Saddle Bag, odkryj również produkty rowerowy powiązane z marką SCICON w kategorii Torby i katalogu Torby narzędziowe. Dodatkowo, kiedy kupujesz online w bikeinn, twoim sklepie online rowerowy, dołącz do największej społeczności sportowców, gdzie można znaleźć opinie, recenzje produktów oraz najlepsze oferty, które Cię zainteresują.

Cechy SCICON Vortex 480 Carbon Pro Tool Saddle Bag

Kolor
Czarny

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Zgrabna kompaktowa konstrukcja

-

Dobry projekt i jakość. Służył mi dobrze

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up