up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Silca T-Ratchet + TI Torque Narzędzie Dynamometryczne

plus
Silca

Silca T-Ratchet + TI Torque Narzędzie Dynamometryczne

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Silca T-Ratchet + TI Torque Narzędzie Dynamometryczne

Narzędzie Ti Torque ma trzy oddzielne pozycje, 2 6, 3 5 i 4 8, które pozwalają na osiągnięcie pożądanego momentu obrotowego.

T Ratchet wykorzystuje wymienne komponenty magnetyczne, aby zamienić śrubokręt w grzechotkę lub uformować klucz T w ciągu kilku sekund, dając użytkownikowi możliwość posiadania wielu narzędzi jednocześnie w naprawdę małym opakowaniu.

Narzędzie zawiera grzechotkę, przedłużacz, dynamometr i haki w rozmiarach H2, H2.5, H3, H4, H5, H6, T10, T20, T25 i Phillips H2.

Ten zestaw z łatwością zmieści się w kieszeni koszulki.

Klucz dynamometryczny Ti z trzema skalami do pomiaru 2 8 Nm Przedłużka stalowa 2 mm, 2,5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm Nasadki imbusowe T10, T20, T25 Nasadki Torx Uchwyt nasadki 2 mm wydrążony Wymiary 120 mm x 70 mm x 30 mm .
Silca T-Ratchet + TI Torque Narzędzie Dynamometryczne dostępny w różnych typach. Kup go w bikeinn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Silca T-Ratchet + TI Torque Narzędzie Dynamometryczne posiada oficjalną gwarancję marki Silca. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Utrzymanie i kategorii Narzędzia ogólne.

Cechy Silca T-Ratchet + TI Torque Narzędzie Dynamometryczne

Kolor
Czerwony

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Silca T-Ratchet + TI Torque Narzędzie Dynamometryczne

Produkt wysokiej jakości, ale…

-

Recenzje online tego produktu są dokładne. Jest wyraźnie wysokiej jakości, wszechstronny i przenośny. Śmiało i kup go na tej podstawie, a nie będziesz rozczarowany. Niestety moja grzechotka i narzędzie dynamometryczne przyszły z dwoma luźnymi magnesami. Skontaktowałem się z pomocą techniczną Silca, która odpowiedziała szybko i była doskonała. Postanowiłem przykleić magnesy z powrotem na miejsce, zamiast wracać do naprawy lub zwrotu pieniędzy i to zadziałało. Nie wiem, dlaczego mi się to przytrafiło (zostawię tę ocenę tobie), ale uważam, że nowy produkt powinien działać od razu po wyjęciu z pudełka.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up