up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Sram

Kategorii

Części rowerowe

Części zapasowe

Działalność marketingowa

Elektronika

Koła i opony

Utrzymanie

Wszystko ( Sram )

O Sram

SRAM to prywatna firma słynąca z produkcji komponentów rowerowych. Firma ma siedzibę w Chicago w Stanach Zjednoczonych i została założona w 1987 roku. Nazwa firmy jest właściwie akronimem jej założycieli o imieniu Scott, Ray i Sam.


SRAM to dobrze znana nazwa producenta rowerów i komponentów. Nadal wprowadzają nowe produkty do wielkiego sukcesu. Jazda na rowerze to hobby, które cieszy coraz więcej osób. Żądaj odpowiedniego sprzętu, niezależnie od tego, czy jeździsz na rowerze po drogach, szlakach czy zjazdach z gór. SRAM oferuje wysokiej jakości części i osprzęt rowerowy, w tym korby, suport, kasety, piasty, łańcuchy, zębatki, koła, hamulce, manetki, zestawy grupowe, tarcze i wiele innych. Do konserwacji rowerów oferujemy również smary i środki czyszczące. Mając do dyspozycji produkty SRAM, będziesz miał bezpieczeństwo doskonale utrzymanego roweru.


Odkryj technologię bezprzewodową AXS , w której Eagle GX oferuje doskonałą trwałość, która bezproblemowo łączy się z resztą ekosystemu. Znajdź również SRAM XX1 Eagle jako mocniejszą, cichszą i trwalszą grupę biegów. Jeśli wolisz średni zasięg, ale dobrej jakości, SRAM NX jest idealną opcją.

clouse menu Zamknij