up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Sram

Wszystko ( Sram )

O Sram

Sram to firma z siedzibą w Chicago najbardziej znana z dostarczania najwyższej jakości komponentów rowerowych. Powstał w 1987 roku w Stanach Zjednoczonych. Nazwa Sram to skrót od jej współzałożycieli, Roya i Sama. Teraz rozrosła się do zespołu ludzi, który obejmuje cały świat, aby rozszerzyć markę dzięki jakości i innowacyjnym produktom rowerowym. Sram to obecnie jedna z najlepszych marek oferujących sprzęt rowerowy . Spraw, aby Twoje wrażenia z jazdy na rowerze były najlepsze, znajdując doskonałą kolekcję produktów Sram w Bikeinn .
Sram wprowadził również swoją zaawansowaną aplikację AXS. Sram AXS to bezprzewodowa technologia umożliwiająca elektroniczne przejście na sprzęt inżynieryjny. Pomaga sprawdzać stan baterii, dostosowywać elementy sterujące i zapewniać przypomnienia o terminowej konserwacji, po prostu naciskając przyciski. Jego ulepszona wersja jest dostępna w najbardziej rozsądnym przedziale cenowym z dokładnymi i szybkimi działaniami. Technologia AXS pomaga kierowcy łączyć i dopasowywać wszystkie produkty bezprzewodowe, aby łatwo przekazywać polecenia wszystkim komponentom roweru.

Ulepsz swój rower za pomocą akcesoriów Sram

Korbowody są uważane za serce przekładni.Znajdują się one obok pedału i pomagają przesuwać rower do przodu za każdym razem, gdy zaczynasz pedałować. Mechanizmy korbowe Sram są dostępne w trzech formatach: pojedynczym, podwójnym i potrójnym. Dostępne są w wielu różnych wariantach rozmiarowych. Idealny rozmiar korby pomaga jeździć szybciej i łatwiej i zależy od istotnych czynników, takich jak wzrost i styl jazdy. Jeśli korba ma inny rozmiar, może zmienić swoje dopasowanie i wpłynąć na wrażenia z jazdy.
Sram oferuje szeroką gamę przerzutek wykonanych z najwyższej jakości. Przerzutki Sram są idealne, aby przenieść Twoje osiągi na zupełnie nowy poziom, zapewniając płynny ruch łańcucha, co przekłada się na zwiększoną prędkość. Koła mogą przejechać setki tysięcy kilometrów szybciej bez zerwania. Twoja przerzutka powinna być jak najbardziej kompatybilna z numerem przełożenia znajdującym się na kasecie.
Sram oferuje szeroką i inspirującą gamę najlepszych łańcuchów. Łańcuchy Sram okazały się bardzo trwałe. Te wysokiej jakości łańcuchy zapewniają największą prędkość, ponieważ są wykonane z litego materiału. Istnieje doskonałe zastosowanie inżynieryjne do zasilania tysięcy takich łańcuchów .Jakość łańcuchów zastosowanych w rowerze ma również wpływ na żywotność kasety . Automatycznie przekroczy limit czasu kasety. Kasety są dostępne w różnych rozmiarach, które pomagają w wielu kombinacjach biegów. Możesz łatwo wybrać odpowiednią kasetę na podstawie bliskiej liczby zębów między najmniejszymi i największymi zębami. Zapewnia płynną zmianę biegów, gdy różnica między nimi jest minimalna.


pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij