up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Rodzaje rolek

Sezon zimowy, mokre lub mroźne dni i ciemne, zimne noce mogą bardzo utrudnić rowerzystom wydostanie się na zewnątrz i jazdę na rowerze. Najlepszym rozwiązaniem jest wypróbowanie treningu w domu w ciepłej atmosferze. Trenażery do rowerów halowych mają również inteligentne opcje, które umożliwiają podłączenie smartfona, tabletu lub telewizora do rolek, które poprowadzą Cię przez zaprogramowane tereny i treningi.
Rolki do rowerów szosowych świetnie nadają się do ćwiczeń rowerowych wewnątrz, podobnie jak na zewnątrz. Pedałowanie wymaga równowagi, tak jak robią to rolki. Musisz płynnie wciskać pedał i rdzeń, aby zapewnić równowagę na rolkach roweru i nie spaść.

Aby uzyskać dokładny, realistyczny i przyjemny trening rowerowy, Elite , Tacx , M Wave i MASSI oferują różne projekty i typy rolek do rowerów halowych dostępnych w rynku, które są zaprojektowane jako interaktywne trenażery domowe. Przy tak wielu różnych opcjach trudno jest wybrać odpowiedni wałek. Przy wyborze trenażerów należy wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników, takich jak łatwość użytkowania, koszt, wymagania przestrzenne i poziom hałasu.
Pedałowanie jest kluczem do płynnej jazdy; dlatego rolki do rowerów górskich są świetną opcją, aby poprawić techniki pedałowania w efektywny sposób, pozostając w domu.


clouse menu Zamknij