up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Thule Medium Bike Arm EuroWay 51164

plus
Thule

Thule Medium Bike Arm EuroWay 51164

Opis produktu Thule Medium Bike Arm EuroWay 51164

Każdy produkt marki Thule, przykleja się ściśle do standardów homologacji następujących przepisów poszczególnych krajów, czy to europejskich lub amerykańskich.

Thule firma poczyniła produktów od 1942 roku, pod ścisłą kontrolą jakości i zgodnie z prawem w każdym kraju, w którym te produkty są dystrybuowane.


Lubisz Thule Medium Bike Arm EuroWay 51164? Zapoznaj się z kolekcją rowerowy i odkryj duży wybór produktów do Przechowywanie i transport i akcesoriów, które mogą pomóc zrealizować twoje sportowe wyzwania i hobby. Znajdziesz tu tylko najlepsze produkty dla rowerowy. Nie musisz szukać dalej! Nasza kolekcja Przechowywanie i transport jest dostępna w różnych kolorach i stylach.

Cechy Thule Medium Bike Arm EuroWay 51164

Kolor
Czarny
Podkategorie
Bagażnik rower

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

4.75 / 5

3 Opinie

estrella estrella estrella estrella estrella
Napisz swoją opinię

Musisz być podłączony na swoim koncie, aby wystawić swoją opinię

Zaloguj się

Doskonały

-

DOSKONAŁA OBSŁUGA I CENY !!

Środkowe ramię thule

-

doskonały produkt, solidny i niezawodny, szybkie wypięcie z bagażnika rowerowego jest wygodne do szybkiej zmiany pozycji

Bezpieczeństwo

-

Pozwala lepiej zabezpieczyć rowery elektryczne na moim bagażniku

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up