up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Thule SmartRack

Thule SmartRack

plus
Thule

Thule SmartRack

Opis produktu Thule SmartRack

Każdy produkt marki THULE, ściśle przestrzega norm homologacji zgodnie z przepisami każdego kraju, niezależnie od tego, czy jest europejski, czy amerykański.

Firma THULE produkuje produkty od 1942 roku, pod ścisłą kontrolą jakości i zgodnie z prawem w każdym kraju, w którym dystrybuowane są te produkty.

Kompletny upakowany uniwersalny stojak balustradowy.

Cechy:

Łatwy w użyciu bagażnik dachowy ze wszystkimi komponentami zawartymi w pakiecie.

Kompletne opakowanie, w tym 4 stopy i 2 paski.

Gumowa podszewka chroni powierzchnię poręczy przed zarysowaniem.

Zamykane za pomocą specjalnego narzędzia, zawartego w pakiecie.

City Crash zatwierdzony na 75 kg zgodnie z normą ISO.

Użyj Thule FitGuide, aby dowiedzieć się, jaki bagażnik dachowy pasuje do Twojego samochodu.

Dane techniczne:

Dostępne długości: 1180 mm

Maksymalne obciążenie: 75 kg


Znasz wszystkie cechy, które sprawiają, że Thule SmartRack jest wyjątkowa. Jeśli interesuje Cię Thule SmartRack, musisz wiedzieć, że ten produkt jest dostępny w tej chwili w naszym sklepie internetowym bikeinn. Nasza szeroka kolekcja Bagażniki dachowe zapewni, że znajdziesz dokładnie to, czego szukasz i będziesz mógł cieszyć się aktywnością z rowerowy w pełni. Korzystaj z zalet kupowania w bikeinn i dołącz do największej społeczności sportowej.

Cechy Thule SmartRack

Kolor
Czarny

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up