up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Thule SquareBar Steel 163 cm 2 Units 765

plus
Thule

Thule SquareBar Steel 163 cm 2 Units 765

Opis produktu Thule SquareBar Steel 163 cm 2 Units 765

Każdy produkt marki THULE, ściśle przestrzega norm homologacji zgodnie z przepisami każdego kraju, niezależnie od tego, czy jest europejski, czy amerykański.

Firma THULE produkuje produkty od 1942 roku, pod ścisłą kontrolą jakości i zgodnie z prawem w każdym kraju, w którym dystrybuowane są te produkty.

Tradycyjne pręty kwadratowe ze stali z czarną powłoką z tworzywa sztucznego. Szczeliny.

Cechy:

Pręty kwadratowe o średnicy 2 mm dostępne w 3 długościach od 162 200 cm.

Dane techniczne:

Dostępne w długości: 162 cm

Kompatybilność stopy: pasuje do wszystkich nośnych nośników ładunku Thule Rapid,

Maksymalne obciążenie: 100 kg


Thule SquareBar Steel 163 cm 2 Units 765 ma gwarancję zwrotu pieniędzy 100%. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego Thule SquareBar Steel 163 cm 2 Units 765 zakupionego w bikeinn, masz 30 dni kalendarzowych od daty dostawy, na zwrot. Ponadto w naszym sklepie internetowym rowerowy można odkryć pełną gamę produktów Thule i dokonać zakupu produktów rowerowy zawsze w najlepszej cenie.

Cechy Thule SquareBar Steel 163 cm 2 Units 765

Kolor
Czarny

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up