up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Thule Wall Bracket PB EC. EW. EP 977101

plus
Thule

Thule Wall Bracket PB EC. EW. EP 977101

Opis produktu Thule Wall Bracket PB EC. EW. EP 977101

Każdy produkt marki THULE, ściśle przestrzega norm homologacji zgodnie z przepisami każdego kraju, niezależnie od tego, czy jest europejski, czy amerykański.

Firma THULE produkuje produkty od 1942 roku, pod ścisłą kontrolą jakości i zgodnie z prawem w każdym kraju, w którym dystrybuowane są te produkty.

Do funkcjonalnego przechowywania rowerów i bagażników na rowery.

Cechy:

Ładowność 40 kg.

Nie pasuje do bagażnika rowerowego Thule EasyFold.


Zamawiaj Thule Wall Bracket PB EC. EW. EP 977101 i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów Thule Wall Bracket PB EC. EW. EP 977101, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś Thule Wall Bracket PB EC. EW. EP 977101 w magazynie w cenie 50.49 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Części zapasowe, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Thule Wall Bracket PB EC. EW. EP 977101

Kolor
Posrebrzany
Podkategorie
Bagażnik rower

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

5 / 5

0 Opinie

estrella estrella estrella estrella estrella
Napisz swoją opinię

Musisz być podłączony na swoim koncie, aby wystawić swoją opinię

Zaloguj się

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up