up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Utrzymanie rowerowy

Utrzymanie rowerowy

Znajdź szeroką gamę produktów Utrzymanie dla rowerowy. Odkryj najlepsze oferty w bikeinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Utrzymanie

Marki Utrzymanie

Wskazówki dotyczące konserwacji roweru

Akcesoria i części rowerowe poprawiają Twoje umiejętności jazdy, ale przy tak naprawdę wielu opcjach z pewnością może zmylić początkujących. Więc tylko niezbędne części, które wszyscy rowerzyści szosowi powinni rozważyć, aby jazda była wygodniejsza, bardziej niezawodna i przyjemniejsza. Możesz kupić te akcesoria i części od MSC , Eltin , BBB .

Smary i środki czyszczące

Smary i środki czyszczące do rowerów służą do konserwacji Twojego roweru. Środki czyszczące można nakładać na cały rower i wspomagać usuwanie brudu, ale są szczególnie zalecane do ramy, kół i opon. Gdy rower zostanie wyczyszczony, będzie wymagał ponownego nasmarowania łańcucha i obszarów wymagających ponownego nasmarowania. Smary i środki czyszczące można kupić od Assos , MSC, Camelbak .

Narzędzia i narzędzia wielofunkcyjne

Narzędzia i narzędzia wielofunkcyjne są bardzo ważne w utrzymaniu roweru. Multitoole są przepełnione wszechstronnością i zdolnością do wykonania każdego zadania. Multinarzędzia zapewniają wszystko, czego potrzebujesz do codziennych, dużych i małych zapytań. Narzędzia rowerowe i narzędzia wielofunkcyjne obejmują klucze imbusowe, klucze płaskie, narzędzie łańcuchowe, wkrętaki krzyżakowe i standardowe śrubokręty itp. Te narzędzia i narzędzia wielofunkcyjne można kupić od Sigma , MSC, Eltin.

Lakierki

Pompki rowerowe to rodzaj pomp powietrza wyporowego specjalnie wyprodukowanych do napełniania opon rowerowych. Posiada łącze lub adapter do zastosowania z jednym lub dwoma najbardziej podstawowymi rodzajami wtyczek stosowanych w rowerach. Pompy można kupić w firmach MSC, Eltin i Xiaomi .

Przechowywanie

Przechowywanie rowerów to rzecz, do której rowery można bezpiecznie dołączyć do wyznaczania kierunków parkowania. Schowek na rower może być wolnostojący lub może być odpowiednio podłączony do podłoża lub jakiegoś stabilnego obiektu. Możesz kupić najlepszą przechowalnię rowerów od znanych marek, takich jak KMC , Unior Unior.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij