up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Vittoria Terreno Mix 700 Zaciskanie Narzędzie

Vittoria Terreno Mix 700 Zaciskanie Narzędzie

plus
Vittoria

Vittoria Terreno Mix 700 Zaciskanie Narzędzie

Opis produktu Vittoria Terreno Mix 700 Zaciskanie Narzędzie

Niezależnie od tego, czy chodzi o Gravel, czy Cyclocross, jedno jest pewne… warunki na polu ciągle się zmieniają. Gdy dojdziesz do linii startowej, miej pewność, że masz przewagę wydajności Terreno Mix we wszystkich warunkach, niezależnie od terenu. Sercem tego projektu jest szybko toczący się środkowy grzbiet, który został zaprojektowany w celu zminimalizowania oporów toczenia, zapewniając jednocześnie pewną przyczepność hamowania. Pokonywanie zakrętów i wygięcie jest pewnie obsługiwane przez naprzemienne otwieranie występów na ramionach. Te występy są ukształtowane tak, aby zapewniać miękkie wyczucie nawierzchni i twardych nawierzchni, a jednocześnie zapewniają solidną skuteczną krawędź dla trawy i gliny. Jeśli szukasz tej „jednej” opony do tego wszystkiego, Terreno Mix jest Twoim wyborem!


Cechy:

Tradycyjny profil bieżnika zapewnia płynne przejścia w szerokim zakresie terenu.
Otwarte zaczepy na ramionach zapewniają przyczepność bez pochylenia kół.
Bawełniana rurkowa obudowa 320 TPI: opona profesjonalnego kierowcy.
Funkcjonalna mieszanka GRAPHENE 2.0 zapewnia doskonałą przyczepność na mokrej nawierzchni.
3 mieszanki w bieżniku (3C) dla zwiększenia żywotności i przyczepności.


Dane techniczne:

Teren: mieszany
Waga: 380g
Obudowa: 320 TPI Corespun
Szerokość: 31c
Etrto: 31 622
Waga: 380 g


Technologia:

SOL:
G to unikalny związek grafenu firmy Vittoria. Rezultatem jest mieszanka, która ma lepszą prędkość (opór toczenia), przyczepność, trwałość i odporność na zużycie.


Sprawdź Vittoria Terreno Mix 700 Zaciskanie Narzędzie w magazynie, w najlepszej cenie. Możesz również zapoznać się z produktami Koła i opony i wybierać nasze najlepsze oferty. Znajdź najnowsze promocje i odkrywaj wszystkie nasze wyprzedaże w Opony w niesamowitych cenach! Wszystko to, aby zapewnić Ci najlepszą ofertę za każdym razem w bikeinn.

Cechy Vittoria Terreno Mix 700 Zaciskanie Narzędzie

Kolor
Czarny
Typ opony
Clincher
Użycie
przełajowe

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Vittoria Terreno Mix 700 Zaciskanie Narzędzie

Niesamowita jakość

-

Szybka dostawa i świetna jakość towaru. Dobry kontakt i szybki w terenie.

Vittoria Terreno Mix 700 Zaciskanie Narzędzie

Mieszanka terrano

-

Doskonałe pneus, résistants, roulants et de superbe qualité. Je l'utilise pourcourses de Gravel bike en 38mm.

Vittoria Terreno Mix 700 Zaciskanie Narzędzie

Zwycięska mieszanka gleby

-

Doskonała guma .. dotarła w oczekiwanym czasie iw idealnym stanie. Gorąco polecam. Polecam również stronę. Doskonałe ceny i powaga.

Vittoria Terreno Mix 700 Zaciskanie Narzędzie

Mieszanka vittoria

-

Bardzo dobra opona i łatwa w montażu. Zabieram to za siebie, ponieważ bardziej toczy się po drogach gruntowych.

Vittoria Terreno Mix 700 Zaciskanie Narzędzie

Dobra guma.

-

Opona jest za wysoka dla mojej ramy drogi. Ale wciąż wygląda ładnie. Po prostu wspomnij o braku kontroli jakości w kołnierzu złącza obwodowego. To może być bardziej idealne.

Vittoria Terreno Mix 700 Zaciskanie Narzędzie

Świetne wszechstronne opony cx

-

Z mojego doświadczenia wynika, że opony Vittoria są najłatwiejszymi w montażu i najbardziej niezawodnymi oponami CX w branży. Terreno mix to ich opona średniej klasy. Toczy się dość szybko na twardej oprawie, ale dobrze sobie radzi również w mokrych warunkach. Główną wadą tej mieszanki jest to, że utknęła pomiędzy suchymi i mokrymi kuzynami, z których oba są wyjątkowymi oponami w odpowiednich warunkach.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up