up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

XLAB Sonic Nut

XLAB Sonic Nut

plus
XLAB

XLAB Sonic Nut

Opis produktu XLAB Sonic Nut

Doskonałym sposobem na organizację XLAB Air Strike CO2 kaset i XLAB Nanoflator lub prędkość Chuck. Dołącza do tyłu systemów XLAB Sonic Skrzydełko Turbo skrzydłami. Sprawia pompowania opon trzask podczas treningu przejażdżki lub na torze wyścigowym. Może pomieścić do dwóch Air Strike Wkłady CO2 XLAB. Made in USA. Kolor srebrny. Elementy montażowe i instrukcja montażu.

Cechy:

Inflacja Zestaw gotowy do szybkich napraw

Mieści 2 Air Strike CO2s i nadmuchiwania

Pozwala na więcej miejsca w torbach

Sklepy w pozycji aerodynamicznej pozycji

Szybki dostęp do szybkiej inflacji w wyścigu

Uznaje, co niezbędne potrzebne do łatwej naprawy

Niezawodne rozwiązanie do przechowywania, które utrzymuje CO2s bezpieczne

Pasuje Turbo Wing & Sonic Wing nośniki tylne

Dane techniczne:

Materiał: Stop aluminium lotniczego

Waga: 16g


Kupuj XLAB Sonic Nut w najniższej cenie! Twój sklep online rowerowy, bikeinn sprawi, że spełnią się twoje marzenia! Znajdź Utrzymanie w bezkonkurencyjnych cenach. Wystarczy popatrzeć na nasze szczegółowe opisy i opinie innych klientów, którzy już zakupili XLAB Sonic Nut. Znajdź najnowsze obniżki i odkryj wszystkie nasze marki w katalogu rowerowy w świetnych cenach!

Cechy XLAB Sonic Nut

Kolor
Posrebrzany
Pompy powietrza
Akcesoria

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up