up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

360

Zipp Refill Tangente Platinum Pro EVO Campagnolo

plus
Zipp

Zipp Refill Tangente Platinum Pro EVO Campagnolo

Opis produktu Zipp Refill Tangente Platinum Pro EVO Campagnolo

Nasz nowy Zipp Pro Evo Platinum Tangente Zestaw klocków jest wynikiem naszego niekończącego się dążenia do poprawy i optymalizacji wszystko robimy.


Nasz edesigned padcreated zwłaszcza do hamowania na powierzchni węgla - zapewnia płynną regulację prędkości i niezawodnego siłę hamowania w każdych warunkach, mokrych lub y.


To również jest przeznaczony do dłuższego życia na ścieranie. Podobnie jak rowerzysta mistrzem, to pad jest wszechstronny performer.The nowy Tangente Platinum Pro Evo Zestaw klocków robi to wszystko w kilku konkretnych sposobów:


Wiemy również, że pozostają wierni fani z korka i jego gładkiej, spójnej czuć. Dlatego Zipp wciąż oferując Tangente High Performance Cork klocków hamulcowych.


Ale zaprojektowaliśmy Tangente Platinum Pro Evo zapewnić tę samą przewidywalną jazdę podczas wielu lżejszych akcentów hamulcowych wymagane do poruszania zakrętów lub jazdy grupowe.


Tangente Platinum Pro Evo Zestaw klocków przeznaczony jest do stosowania na obręczach węgla i nie został zatwierdzony do użytku w aluminiowych powierzchni hamowania. Występuje w dwóch wersjach, po jednym dla posiadaczy SRAM, Shimano Hamulec-pad i drugi dla posiadaczy Campagnolo. (Dostępny stycznia 2013 r.)Cechy:


- 10 procent powierzchni wzrost w stosunku do poprzedniego modelu pad większej maksymalnej mocy hamowania.


- 1 mm cieńsza konstrukcja zapewnia lepszą odprawę ze zintegrowanymi hamulcami.


- Pomimo zmniejszonej grubości, jego zwiększona wysokość promieniowa zwiększa żywotność panelu.


- Zwiększona wysokość promieniowa rozprzestrzenia się również ciepło na większym obszarze "przetoczyła się" z obręczy na niższych temperaturach szczytu.


- Nowa konstrukcja rowków zamiata wodę z obręczy w celu poprawy skuteczności hamowania mokrej pogody, a także kanały powietrzne nad obręcz do poprawy chłodzenia.


- Wyjątkowo przygotowany związek zarządza skrajnych temperatur, które mogą powstać w wyniku gwałtownego hamowania na węglu.


W bikeinn, pokazujemy całą charakterystykę Zipp Refill Tangente Platinum Pro EVO Campagnolo. W rowerowy sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary Zipp Refill Tangente Platinum Pro EVO Campagnolo. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów Zipp Refill Tangente Platinum Pro EVO Campagnolo i korzystaj z naszych ofert rowerowy sprzętu.

Cechy Zipp Refill Tangente Platinum Pro EVO Campagnolo

Kolor
Biały
Rodzaj produktu
Zepsute buty

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz swoją opinię

Musisz być podłączony na swoim koncie, aby wystawić swoją opinię

Zaloguj się

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up