up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Fiskars WoodXpert Zaloguj Tong

Fiskars WoodXpert Zaloguj Tong

Fiskars WoodXpert Zaloguj Tong

Fiskars WoodXpert Zaloguj Tong

plus
Fiskars

Fiskars WoodXpert Zaloguj Tong

Opis produktu Fiskars WoodXpert Zaloguj Tong

Szczypce do kłód umożliwiają wydajne, jedną ręką podnoszenie i obracanie kłód, a nowo zaktualizowany WoodXpert został zaprojektowany z myślą o wygodzie i kontroli. Widoczny, pomarańczowy uchwyt narzędzia SoftGrip™ wygodnie chwyta wszystkie palce dłoni, a szczypce ze stali borowej z końcówką Sharp można zgrabnie otworzyć jedną ręką dzięki wygodnie umieszczonemu spustowi. Oprócz solidnej kabury, narzędzie to posiada również klips z drucianą bramką do bezpiecznego przechowywania na szlufce paska, gdy nie jest używany.


Cechy:

Podnoszenie i transportowanie kłód.
Obsługa i układanie kłód.
Z plastikową osłoną ułatwiającą pielęgnację z paskiem narzędziowym


Specyfikacje

Długość: 303mm

Czy znasz wszystkie funkcje Fiskars WoodXpert Zaloguj Tong? Na bricoinn wybieramy najlepsze produkty dom, ogród i majsterkowanie, które są dostosowane do różnych aktywności i sportów. Jeśli szukasz czegoś innego. Sprawdź pozycje Narzędzia ręczne, naszą kompletną kolekcję Narzędzia leśne. Wszystkie marki, które mamy w sklepie, jak Fiskars, łączy miłość do sportu. Wszystkie nasze marki są testowane z pasją przez nasz zespół ekspertów dom, ogród i majsterkowanie!

Cechy Fiskars WoodXpert Zaloguj Tong

Kolor
Posrebrzany

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up