up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Fiskars X11-S Dzielenie Siekiery

Fiskars X11-S Dzielenie Siekiery

plus
Fiskars

Fiskars X11-S Dzielenie Siekiery

Opis produktu Fiskars X11-S Dzielenie Siekiery

CECHY:
Typ: Siekiera rozłupująca
Długość (mm): 444
Waga głowy (g): 840
Waga (g): 1100


Czy szukasz produktów dom, ogród i majsterkowanie marki Fiskars? Na bricoinn, w sklepie online dom, ogród i majsterkowanie , masz do dyspozycji ogromną liczbę produktów dom, ogród i majsterkowanie, m.in Fiskars X11-S Dzielenie Siekiery. W tym momencie Fiskars X11-S Dzielenie Siekiery jest dostępny w magazynie. Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych klientów. Przygotowaliśmy pełną ofertę dla dom, ogród i majsterkowanie i zadbaliśmy o wszystkie szczegóły.

Cechy Fiskars X11-S Dzielenie Siekiery

Kolor
Posrebrzany

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up