up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Gardiun Reading 3.16m² Szopa Ze Stali Ocynkowanej

Gardiun Reading 3.16m² Szopa Ze Stali Ocynkowanej

Gardiun Reading 3.16m² Szopa Ze Stali Ocynkowanej

plus
Gardiun

Gardiun Reading 3.16m² Szopa Ze Stali Ocynkowanej

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Gardiun Reading 3.16m² Szopa Ze Stali Ocynkowanej

Metalowa szopa ogrodowa Gardiun Reading jest bardzo wytrzymała i posiada wysokiej jakości wzmocnienia wewnętrzne. Wykonany ze zwijanych paneli z blachy stalowej ocynkowanej o grubości 0,25 mm i wstępnie pomalowany ogniowo, idealnie nadaje się jako miejsce do przechowywania narzędzi i innych przedmiotów ogrodowych. Budka ta posiada dach prosty oraz podwójne gładkie drzwi przesuwne z możliwością zamknięcia.


Cechy:

- Wentylatory
- Przykryć do 1 wody


Dane techniczne:

- Waga: 55 kg
- Szeroki: 261
- Długość: 121
- Wzrost: 176
- Szerokość wewnętrzna: 251
Długość wewnętrzna 111
- Pokład: do wody
- Materiał: stal ocynkowana. Stalowa konstrukcja ocynkowana (0,5-0,8 mm)
- Grudki: jeden

Kochasz dom, ogród i majsterkowanie? Kupuj Gardiun Reading 3.16m² Szopa Ze Stali Ocynkowanej i ciesz się ze spędzania wolnego czasu z bezpiecznymi i zaufanymi produktami matek jak: Gardiun. Nie zapomnij, że mamy wspaniałą gamę Ogród i taras we wszystkich rozmiarch i dla każdych warunków pogodowych. W celu zapewnienia najbardziej efektywnego uprawiania dom, ogród i majsterkowanie, modele Stoiska zostały zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami!

Cechy Gardiun Reading 3.16m² Szopa Ze Stali Ocynkowanej

Kolor
Szary

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up