up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Gimi 153460 Airy Sznur Do Grzejników

plus
Gimi

Gimi 153460 Airy Sznur Do Grzejników

Opis produktu Gimi 153460 Airy Sznur Do Grzejników

Grzejnik sznurkowy przewiewny 60 wymiary: 52x35x18cm (do 3 metrów do powieszenia ubrań) 153460 gimi


Dane techniczne:

Materiał: Stal nierdzewna
Rodzaj: Linia ubrań
Numer referencyjny: 153460
Zmierz: 52X35X18 cm
Metry układania: 3 M
Interesuje Cię Gimi 153460 Airy Sznur Do Grzejników? Nie czekaj dłużej, kupuj ten produkt w najlepszej cenie i zawsze z bezpieczeństwem, które oferujemy w bricoinn. Tutaj można znaleźć wszystkie informacje na temat Gimi 153460 Airy Sznur Do Grzejników. Gimi jest jedną z najlepszych marek dom, ogród i majsterkowanie, projektującą produkty dla Sortowanie i czyszczenie, dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Cechy Gimi 153460 Airy Sznur Do Grzejników

Kolor
Biały
Rodzaj produktu
Suszarki do prania
Długość Linii Do Bielizny
11-20 m

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up