up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Makita GA5030R Angle

Makita GA5030R Angle

Makita GA5030R Angle

plus
Makita

Makita GA5030R Angle

Opis produktu Makita GA5030R Angle

FUNKCJE:
Średnica korpusu: 57 mm
Rozmiar koła: 125 mm
Rozmiar wrzeciona: M14x2 mm
Waga: 1,8 kg


Lubisz Makita GA5030R Angle? Zapoznaj się z kolekcją dom, ogród i majsterkowanie i odkryj duży wybór produktów do Narzędzia ealektryczne i akcesoriów, które mogą pomóc zrealizować twoje sportowe wyzwania i hobby. Znajdziesz tu tylko najlepsze produkty dla dom, ogród i majsterkowanie. Nie musisz szukać dalej! Nasza kolekcja Narzędzia ealektryczne jest dostępna w różnych kolorach i stylach.

Cechy Makita GA5030R Angle

Kolor
Czarny
Niebieski
Rodzaj produktu
Szlifierka

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up