up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Metabo STEB 65 Puzzle

Metabo STEB 65 Puzzle

Metabo STEB 65 Puzzle

Metabo STEB 65 Puzzle

plus
Metabo

Metabo STEB 65 Puzzle

Opis produktu Metabo STEB 65 Puzzle

Dane techniczne:

Wydajność ukosowania (maks.): 45°.
Głębokość cięcia w drewnie: 6,5 cm
Długość skoku: 1,8 cm
Głębokość cięcia w stali niestopowej: 1,8 cm.
Źródło zasilania: AC
Moc wejściowa: 450 W
Moc wyjściowa: 230 W.
Waga: 1,9 kg.
Częstotliwość skoków bez obciążenia: 3000 obr/min


W bricoinn dążymy do tworzenia wysokiej jakości produktów dla dom, ogród i majsterkowanie, które sprawią, że twoja aktywność będzie optymalna. Czy jesteś zainteresowany kupnem Metabo STEB 65 Puzzle? Jesteś szczęściarzem, ponieważ w bricoinn w katalogu Narzędzia ealektryczne i kategorii Brzeszczoty piły oferujemy produkty dom, ogród i majsterkowanie, które będą idealne dla Ciebie. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz je w ciągu kilku dni.

Cechy Metabo STEB 65 Puzzle

Kolor
Zielony
Rodzaj produktu
Piły

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij
up up