up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Narzędzia Ręczne dom, ogród i majsterkowanie

Narzędzia Ręczne dom, ogród i majsterkowanie

Znajdź szeroką gamę produktów Narzędzia Ręczne dla dom, ogród i majsterkowanie. Odkryj najlepsze oferty w bricoinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Narzędzia Ręczne

Marki Narzędzia Ręczne

Jakie narzędzia musisz mieć do majsterkowania?

Narzędzia leśne

Narzędzia leśne , znane również jako narzędzia do pozyskiwania drewna, to specjalistyczny sprzęt i narzędzia wykorzystywane w leśnictwie i pozyskiwaniu drewna. Narzędzia te są niezbędne do różnych zadań związanych z gospodarką leśną, pozyskiwaniem drzew i czynnościami pokrewnymi. Narzędzia leśne zostały zaprojektowane w celu poprawy wydajności, bezpieczeństwa i precyzji podczas pracy na obszarach leśnych.

Młotki

Młotki są powszechnymi narzędziami ręcznymi używanymi do szerokiego zakresu zadań, które obejmują uderzanie lub wbijanie przedmiotów. Mają prostą konstrukcję, zazwyczaj składającą się z uchwytu i obciążonej głowicy. Siła przyłożona do rękojeści przenosi się na głowicę, umożliwiając użytkownikowi zadawanie kontrolowanych uderzeń w różne materiały. Młotki mają różne kształty, rozmiary i materiały, z których każdy nadaje się do określonych celów. Niektóre popularne typy młotów obejmują:

Młotek pazurowy : najpopularniejszy rodzaj młotka, z płaską główką z jednej strony do wbijania gwoździ i pazurem z drugiej strony do usuwania gwoździ.
Młotek kulisty : Ma zaokrągloną główkę z jednej strony i płaską powierzchnię z drugiej, używany do obróbki metali i kształtowania metalu.
Sledgehammer : Duży, ciężki młot z długą rękojeścią, używany do ciężkich zadań, takich jak rozbijanie betonu lub wbijanie palików.
Młotek : Zwykle wykonany z gumy, drewna lub tworzywa sztucznego, używany do delikatnych zadań, w których metalowy młotek mógłby spowodować uszkodzenie.
Młotek gumowy : Wykonany w całości z gumy, służy do uderzania w delikatne materiały bez pozostawiania śladów i uszkodzeń.

Klucze i szczypce

Klucze i szczypce są niezbędnymi narzędziami używanymi do różnych zadań w różnych dziedzinach. Oto wyjaśnienie każdego z nich:

Klucze:
Klucz : jest narzędziem używanym do zapewniania przyczepności i mechanicznej przewagi podczas obracania przedmiotów, takich jak nakrętki, śruby i rury. Istnieją różne rodzaje kluczy, w tym klucze nastawne, klucze kombinowane, klucze nasadowe i klucze dynamometryczne.
Śrubokręt : Śrubokręt jest narzędziem ręcznym przeznaczonym do obracania śrub. Składa się z rękojeści i trzonka z końcówką, płaską lub krzyżakową, która pasuje do gniazda lub zagłębienia śruby, aby ją dokręcić lub poluzować. Klucz imbusowy klucz sześciokątny : jest narzędziem służącym do wkręcania śrub z gniazdem sześciokątnym, często spotykanym w montażu mebli i niektórych maszynach.

Szczypce:
Szczypce przegubowe: Szczypce przegubowe mają regulowany punkt obrotu, który umożliwia szersze lub węższe otwieranie szczęk. Są powszechnie używane do chwytania i zginania przedmiotów o różnych rozmiarach.
Szczypce półokrągłe: Szczypce półokrągłe mają długie, cienkie szczęki ze spiczastymi końcówkami, dzięki czemu idealnie nadają się do sięgania w ciasne przestrzenie i wykonywania delikatnych zadań, takich jak tworzenie biżuterii i prace elektroniczne.
Szczypce tnące: Szczypce tnące mają ostre krawędzie w pobliżu punktu obrotu, które pozwalają im przecinać druty i inne materiały.
Szczypce do pióra i wpustu zamki kanałowe : Te szczypce mają regulowany rozmiar szczęk, co pozwala im dopasować różne przedmioty. Są powszechnie stosowane w pracach hydraulicznych i do chwytania dużych przedmiotów.
Szczypce blokujące uchwyty imadła: Szczypce blokujące mają mechanizm, który pozwala im zablokować się na przedmiocie, dzięki czemu nadają się do mocnego trzymania przedmiotów na miejscu.
Szczypce Linesman: Szczypce Linesman to wytrzymałe szczypce z krawędziami tnącymi w pobliżu punktu obrotu. Są powszechnie używane przez elektryków do cięcia i skręcania przewodów.
Szczypce do ogrodzeń: Szczypce do ogrodzeń są przeznaczone do prac związanych z ogrodzeniem z drutu i mają takie funkcje, jak krawędzie do cięcia drutu, uchwyty do ciągnięcia zszywek i powierzchnie do wbijania.

Zarówno klucze , jak i szczypce mają różne kształty i rozmiary, z których każdy jest przeznaczony do określonych celów. Są niezbędnymi narzędziami do projektów typu „zrób to sam”, napraw, konserwacji i różnych profesjonalnych zastosowań w branżach takich jak budownictwo, motoryzacja, hydraulika, prace elektryczne i inne.

Piły

Piła to narzędzie ręczne lub urządzenie mechaniczne z ząbkowaną krawędzią tnącą, służące do cięcia różnych materiałów, takich jak drewno, metal, plastik czy kamień. Składa się z długiego, cienkiego ostrza z zębami wzdłuż jednej krawędzi, co umożliwia przecinanie materiału podczas pchania lub ciągnięcia w przód iw tył. Zęby piły są przeznaczone do usuwania materiału w serii małych, powtarzalnych cięć, co czyni ją wydajnym narzędziem do cięcia i kształtowania.

Nożyczki i przecinaki

Nożyczki i przecinaki to podstawowe narzędzia używane w życiu codziennym. Nożyczki to małe instrumenty z dwoma mocno zaciśniętymi ostrzami. Przecinarki zostały opracowane do cięcia materiałów różnego rodzaju produktów ubocznych, takich jak druty, kable i liny stalowe. Możesz kupić narzędzia następujących marek: Makita , Edm , Bosch , Fiskars , Oem i Karcher .

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij