Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Farby

Farby dom, ogród i majsterkowanie

Znajdź szeroką gamę produktów Farby dla dom, ogród i majsterkowanie. Odkryj najlepsze oferty w bricoinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Farby

Marki Farby

Jak pomalować pokój dla siebie?

Pędzle i wałki

Pędzle i wałki są niezbędne do malowania. Pędzel najczęściej używany przez wykwalifikowanych malarzy domowych ma 6,3 cm. Wałki do malowania są tworzone w sposób, który zawiera dużo farby i pokrywa większą powierzchnię. Wałki to czołowy wybór fachowców do malowania wnętrz i dachów.

Farba kredowa

Farba kredowa to rodzaj farby na bazie wody, znanej z gładkiego, matowego i aksamitnego wykończenia. Jest popularny wśród majsterkowiczów i dekoratorów wnętrz ze względu na łatwość użycia i możliwość tworzenia stylu vintage, shabby chic lub postarzanego na różnych powierzchniach. Farba kredowa bierze swoją nazwę od miękkiego, kredowego wyglądu, jaki tworzy na malowanych przedmiotach.

Farby zewnętrzne, farby wodoodporne i obrazy do wnętrz

Farby zewnętrzne, farby wodoodporne i obrazy wewnętrzne są niezbędne do malowania i dekorowania wnętrz i domów na zewnątrz. Farby zewnętrzne to rodzaj farb narażonych na działanie różnych warunków atmosferycznych. Farby wodoodporne to membranowe rozwiązanie, które zapobiega przesiąkaniu i zawilgoceniu oraz stanowi przeszkodę dla wody. Malowanie wnętrz to przyjemna sztuka, która ma wysoką wartość twórczą.

Rozpuszczalniki

Rozpuszczalniki do malowania to substancje chemiczne służące do rozpuszczania i rozcieńczania farb, czyszczenia narzędzi malarskich oraz dostosowywania właściwości farb, takich jak czas schnięcia i konsystencja. Różne rodzaje farb wymagają określonych rozpuszczalników , a zrozumienie ich właściwości jest niezbędne do udanych projektów malarskich.

Szpatułki i Łyżki

Szpatułki i łopatki malarskie to narzędzia używane w różnych zastosowaniach malarskich do rozprowadzania, mieszania lub manipulowania farbą lub innymi materiałami na powierzchni. Występują w różnych kształtach, rozmiarach i materiałach, aby dopasować je do określonych technik malarskich i preferencji. Szpachle malarskie to płaskie, cienkie narzędzia z elastycznym metalowym ostrzem. Zwykle mają zaokrągloną końcówkę i uchwyt ułatwiający chwyt. Łopatki malarskie , znane również jako mieszadła do farb lub mieszadła, to szerokie, płaskie narzędzia służące do mieszania i mieszania farb, zwłaszcza w większych ilościach. Są one zwykle wykonane z drewna, plastiku lub metalu i mają szeroką, płaską powierzchnię do wydajnego mieszania.

Spraye

Spraye malarskie to rodzaj farby, która jest przechowywana w pojemniku pod ciśnieniem i dozowana przez dyszę w postaci drobnej mgiełki lub sprayu. Są popularnym wyborem do malowania różnych powierzchni ze względu na łatwość użycia, szybkość aplikacji i możliwość równomiernego pokrycia dużych powierzchni. Farby w sprayu składają się z pigmentów, rozpuszczalników i innych dodatków zawieszonych w puszce pod ciśnieniem. Po naciśnięciu dyszy farba uwalnia się w postaci mgiełki drobnych kropelek, co zapewnia gładkie i jednolite wykończenie malowanej powierzchni.

Więcej o farbach :

Więcej o farbach to szpachle i uszczelniacze, pistolety, wiadra i wstążki, emalie i lakiery. Możesz kupić te rzeczy od następujących marek: Edm , Masso , Oem , Soudal , Tesa , Wolfcraft i Fischer Group .