up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Plastiken 74807 Zintegrowana Płyta Balkonowa Do Doniczek Z Antracytowym Wspornikiem 40x24 Cm

plus
Plastiken

Plastiken 74807 Zintegrowana Płyta Balkonowa Do Doniczek Z Antracytowym Wspornikiem 40x24 Cm

Opis produktu Plastiken 74807 Zintegrowana Płyta Balkonowa Do Doniczek Z Antracytowym Wspornikiem 40x24 Cm

Donica ze zintegrowaną płytą 40x24cm + wspornik antracyt


Dane techniczne:

Waga: 0,6460 KG
Wymiary: 40x24 cm
Materiał: polipropylen;Korzystaj z naszych ofert dla Plastiken 74807 Zintegrowana Płyta Balkonowa Do Doniczek Z Antracytowym Wspornikiem 40x24 Cm. W twoim sklepie online dom, ogród i majsterkowanie, w bricoinn mamy najlepsze produkty, dzięki czemu możesz w pełni korzystać z ulubionego sportu i uprawiać go z najlepszym sprzętem dom, ogród i majsterkowanie. Możesz także sprawdzić inne kategorie dom, ogród i majsterkowanie i znaleźć produkty marki Plastiken w najlepszej cenie.

Cechy Plastiken 74807 Zintegrowana Płyta Balkonowa Do Doniczek Z Antracytowym Wspornikiem 40x24 Cm

Kolor
Czarny
Rodzaj produktu
Doniczki

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij
up up