up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Plastiken Okrągły Garnek 38 cm

plus
Plastiken

Plastiken Okrągły Garnek 38 cm

Opis produktu Plastiken Okrągły Garnek 38 cm

Miska do wstrzykiwań Ø38cm Kolor biały. Zaprojektowany do użytku na zewnątrz ze względu na wysoką odporność na promienie słoneczne, wytrzymałość i półmatową teksturę.


Dane techniczne:

- Waga: 0,88 kg
-Materiał: polipropylen;
-Typ: garnek do wstrzykiwań
- miara: ø38cm
Jeśli szukasz dobrej jakości Donice i sadzarki artykułów, to nasza oferta Donice i sadzarki z pewnością spełni oczekiwania. Zalecamy Plastiken Okrągły Garnek 38 cm, w cenie 11.49 $. bricoinn jest najlepszym rozwiązaniem, aby kupić sprzęt dom, ogród i majsterkowanie w najlepszej cenie. Jeśli cena okaże się niższa Plastiken Okrągły Garnek 38 cm, dopasujemy cenę!

Cechy Plastiken Okrągły Garnek 38 cm

Kolor
Biały
Rodzaj produktu
Doniczki

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij
up up