Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Sortowanie i sprzątanie domu

Sortowanie i sprzątanie domu

Znajdź szeroką gamę produktów Sortowanie i sprzątanie domu dla dom, ogród i majsterkowanie. Odkryj najlepsze oferty w bricoinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Sortowanie i czyszczenie

Marki Sortowanie i czyszczenie

Wskazówki dotyczące sprzątania i organizacji domu

Przechowywanie w łazience :
Szafki łazienkowe służą do przechowywania produktów higienicznych, takich jak płyny do płukania jamy ustnej, twarzy, kontakty, kremy itp. Umieść szafki łazienkowe jak najbliżej umywalki. Przechowywanie w łazience nazywane jest również szafką łazienkową. Umieszcza się go pod umywalkami, nad toaletami i nad umywalkami. Lite drewno i sklejka to najlepszy materiał do przechowywania w łazience.

Przybory łazienkowe :
Przybory łazienkowe to akcesoria takie jak wieszaki na ręczniki, mydelniczki, półki łazienkowe, wanny itp. Produkty te przeznaczone są do łazienki i dodają łazience estetycznego wyglądu. Możesz kupić przybory łazienkowe od Vileda , Gimi , Edm , 5 five , Karcher , Oem , Atmosphera i Masso .

Miotły, mopy i szufelki :
Miotły, mopy i szufelki to przybory do czyszczenia. Miotły, mopy i śmietniczki zazwyczaj składają się z rączki przymocowanej do głowicy, która zawiera włókna, tkaninę i włosie. Służą do usuwania brudu i kurzu z powierzchni. Śmieciarki czyszczą skuteczniej niż miotły.

Produkty czyszczące :
Środki czyszczące służą do usuwania brudu, plam i nieprzyjemnych zapachów z powierzchni. Środki czyszczące utrzymują zdrowe warunki zarówno w domu, jak iw miejscu pracy. Produkty czyszczące to ściereczki z mikrofibry, płaski mop, ściągaczka, gumowe rękawiczki, szczotki do WC i odkurzacze. W tych produktach stosowane są chemikalia. Na przykład w detergentach, środkach do mycia naczyń i wybielaczach.

Przybory do czyszczenia :
Służą do usuwania brudu, plam i brudu z różnych powierzchni, zapewniając higieniczne i uporządkowane środowisko.
Niektóre typowe przybory do czyszczenia obejmują:

Miotły : używane do zamiatania i zbierania brudu i gruzu z podłóg, zwykle wykonane z włosia przymocowanego do trzonka.
Szczotki : Różne rodzaje szczotek, takie jak szczotki do szorowania i szczotki toaletowe, są używane do szorowania i czyszczenia powierzchni, które wymagają dodatkowego wysiłku.
Szufelki : Używane w połączeniu z miotłami do zbierania zamiecionego brudu i gruzu.
Gąbki : Zazwyczaj wykonane z miękkiego materiału, gąbki są używane do mycia naczyń, wycierania powierzchni i ogólnego sprzątania.
Ściereczki do czyszczenia : Mogą to być ściereczki z mikrofibry lub inne miękkie ściereczki używane do odkurzania, wycierania i polerowania powierzchni.
Odkurzacze : Te urządzenia elektryczne wykorzystują ssanie do usuwania brudu i zanieczyszczeń z podłóg, dywanów i innych powierzchni.
Odkurzacze : Używane do odkurzania i czyszczenia trudno dostępnych miejsc, takich jak sufity, półki i narożniki.
Narzędzia do czyszczenia okien : obejmują ściągaczki i szorowarki do okien używane do czyszczenia szklanych powierzchni.
Rękawice do czyszczenia : Chroń ręce podczas pracy z chemikaliami czyszczącymi i brudnymi powierzchniami.
Szorowarki i zmywaki : Używane do czyszczenia trudnych plam i brudu z naczyń, garnków i patelni.
To tylko kilka przykładów różnych dostępnych przyborów do sprzątania , a wybór przyborów zależy od rodzaju sprzątania i czyszczonej powierzchni. Regularne używanie przyborów do sprzątania pomaga utrzymać czystość i higienę w miejscu zamieszkania lub pracy.

Więcej o sortowaniu :
Pudełka służą do przechowywania lub transportu ich zawartości. Dostępne są w wielu rozmiarach. Akcesoria i dodatki łazienkowe to przedmioty toaletowe, takie jak oświetlenie łazienkowe, półki, dozownik i uchwyt na szczoteczkę do zębów. Sznurki suszą ubrania w ciepłe i suche dni. Wieszaki na ubrania i wieszaki na buty służą do wieszania płaszczy i kurtek oraz do przechowywania butów. Kosze na ubrania służą do przenoszenia ubrań i są wykonane z tworzywa sztucznego.