up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Weber 8858 Grill I Patelnia Do Grilla

plus
Weber

Weber 8858 Grill I Patelnia Do Grilla

Opis produktu Weber 8858 Grill I Patelnia Do Grilla

Powłoka zeszklona. Kompatybilny z rusztem dekokacyjnym Gourment Bbq System, aby zagwarantować maksymalną stabilność podczas użytkowania.


Dane techniczne:

- Waga: 6,24 kg
-Materiał: żeliwo zeszklone
-Wymiar: 36,3x35,81x2,87 cm
Wszystkie produkty dom, ogród i majsterkowanie z kategorii Grille mają wysoką jakość producenta i dbają o nawet najdrobniejsze szczegóły. W bricoinn znajdziesz szeroki wybór Ogród i taras produktów od Weber. Weber 8858 Grill I Patelnia Do Grilla w cenie 102.99 $, z gwarancją najniższej ceny, bezpiecznej płatności i dostawy!

Cechy Weber 8858 Grill I Patelnia Do Grilla

Kolor
Posrebrzany
Rodzaj produktu
gril 6/5000 Grille

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up