up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Beuchat Activa Rurka Do Nurkowania

plus
Beuchat

Beuchat Activa Rurka Do Nurkowania

Opis produktu Beuchat Activa Rurka Do Nurkowania

Activa Dry fajka ma opływowy ergonomicznie zakrzywioną rurę wyposażoną w nowej stronie ustnika dwukanałowy silikonowego.


Prosty i wytrzymały klips pasek.


Chcesz poznać, inne powiązane produkty nurkowy od Beuchat? W diveinn, kupisz potrzebny sprzęt Fajki nurkowe, dzięki czemu możesz uprawiać sport bez komplikacji. Beuchat Activa Rurka Do Nurkowania jest w najlepszej cenie w naszym magazynie! Skorzystaj z naszego bezpiecznego systemu płatności online i wysokiej jakości usługi posprzedażowej.

Cechy Beuchat Activa Rurka Do Nurkowania

Charakterystyka rurek
Bez zaworów
Bez deflektora
Kolor
Pomarańczowy
Wiek
Dorośli
Typ rurki
Normy
Sztywność rurki
Sztywne
Użycie
Nurkowanie z rurką
Nurkowanie rekreacyjne

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up