up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Picasso Fiber Płetwy Do Łowiectwa Podwodnego

plus
Picasso

Picasso Fiber Płetwy Do Łowiectwa Podwodnego

Opis produktu Picasso Fiber Płetwy Do Łowiectwa Podwodnego

Ostrza 100% włókno szklane, ręcznie stosowane przez warstw. Proces ten nadaje się reaktywność wszystkich włókien do przemieszczania ostrza osiągnięcie

bardzo wysokiej wydajności, w porównaniu do tradycyjnych noży z tworzywa sztucznego i tylko do niższej łopatek węgla.


Nieco krótsze, z długimi tylko 73 cm, to ideały do ​​polowania jaskini i trudne warunki morskie intensywnego użytkowania na niskich i średnich głębokościach.


Szukasz produktów Picasso, a konkretnie Picasso Fiber Płetwy Do Łowiectwa Podwodnego? Na diveinn można znaleźć pełną listę Płetwy, maski i rurki nurkowy produktów i akcesoriów. Zamówiaj za pośrednictwem naszego sklepu internetowego diveinn. Masz 75 sposobów płatności. Sprawdź katalog i uzyskaj specjalne promocje nurkowy. Jeśli nie będziesz zadowolony, zwrócimy swoje pieniądze.

Cechy Picasso Fiber Płetwy Do Łowiectwa Podwodnego

Kolor
Szary
Materiał
Włóko szklane
Wiek
Dorośli
Użycie
Bezdech
Łowiectwo podwodne

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Picasso Fiber Płetwy Do Łowiectwa Podwodnego

Dobrej jakości płetwy na kamieniste tereny

-

I są dokładnie dla tego, o czym wspomina opis, od średnich do płytkich wód. Używałem do 4,5 metra i poszło bardzo dobrze! Mam wrażenie, że może ich używać do 12-14 metrów! Dobra jakość materiału, szybka dostawa! Kilka razy dotknąłem skalistego dna podczas mojej pierwszej sesji łowiectwa podwodnego i ledwo mogłem dostrzec zadrapanie! Nigdy nie myślałem, że FIbarglass będzie najlepszą opcją na kamieniste warunki! W zgraniu też dobrze się zachowywali!

Picasso Fiber Płetwy Do Łowiectwa Podwodnego

¡ perfecto!

-

Zarówno ostrze, jak i boczny kil są bardzo miękkie i nie mają wrażenia noszenia, ale jeśli je kopniesz, będzie dobrze. Kieszeń na nogę wykonana jest z naturalnej gumy, a uczucie noszenia jest świetne!

Picasso Fiber Płetwy Do Łowiectwa Podwodnego

Świetna wydajność kosztowa!

-

Płetwy Picassa są trzecie, ale ten Picasso Fibre jest również świetnym płetwą, z dopasowanym do stopy kieszeniem, elastyczną gumą i reakcją ostrza.

Picasso Fiber Płetwy Do Łowiectwa Podwodnego

Super produkt

-

Bardzo zadowolony z zakupu! Trzymają się dobrze w dłuższej perspektywie. Dobry stosunek jakości do ceny.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up