up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Nurkowe systemy balastowe

Nurkowe systemy balastowe

Znajdź szeroką gamę produktów Nurkowe systemy balastowe dla nurkowy. Odkryj najlepsze oferty w diveinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w System Balastowy Nurkowy

Marki System Balastowy Nurkowy

Do czego służą obciążniki do nurkowania?

Akcesoria

Akcesoria do obciążników nurkowych są najważniejszymi elementami zapewniającymi bezpieczeństwo nurków. Akcesoria obejmują kółko do pasa balastowego, pas kieszonkowy oraz antypoślizgowe szlufki do sprzączek . Pierścień do paska może zapewnić bezpieczny punkt mocowania akcesoriów lub dodatkowych obciążników do paska. Nurkowy pas kieszonkowy to specjalistyczny pas przeznaczony do nurkowania lub innych sportów wodnych. Przewody klamry to metalowe lub plastikowe obciążniki, które mocują pasek w celu zapewnienia niezbędnego ciężaru.

Baudriery

Baudriers są wykorzystywane do idealnego rozkładu ciężaru. Jego anatomiczny kształt zapewnia bardziej odpowiednie dopasowanie. Baudriery są wyposażone w szczególnie wygodne pojemniki na ciężarki ze szczelinami do odprowadzania wody. Ma również możliwość regulacji wyporności ze średnią 500 g lub 1 kg funtów, maksymalnie do 5 kg. Elastyczne, wypchane pasy naramienne baudriers są wyposażone w szybko zwalniane zapięcia, które zapewniają lepszą ochronę i natychmiastowe rozładowanie w razie kłopotów.

Pasy

Pas balastowy służy do łączenia ołowianych obciążników nurkowych w pobliżu talii i jest wykonany z taśmy nylonowej lub kauczuku syntetycznego. Możesz wybrać materiał pasów zgodnie ze swoim osobistym wyborem i sposobem ich wykorzystania. Często są wyposażone w zapięcie ze stali nierdzewnej, a paski mają zwykle długość 50 60 cali i są stworzone do pracy pod wodą podczas nurkowania. Zapięcie ze stali nierdzewnej jest szybko zwalniane w sytuacjach, w których może być konieczne zwolnienie paska. Sam pasek jest wykonany z trwałego materiału odpornego na uszkodzenia spowodowane promieniowaniem UV i szorstkimi powierzchniami.

Klamry

Klamry lub klamry to narzędzia służące do mocowania dwóch luźnych końców pasów do nurkowania, z jednym końcem połączonym z nim, a drugim kontrolowanym przez pasy do nurkowania w bezpieczny, ale elastyczny sposób. Klamry te są zwykle wykonane ze stali nierdzewnej i służą do mocowania pasów balastowych. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów klamer . Możesz wybrać ten, który pasuje do twojego pasa balastowego i sprzętu, do którego go kupujesz. Klamry można kupić od marek takich jak Cressi , SEAC , Mares , Salvimar i Aqualung .

Wagi

Ciężarki do nurkowania to przedmioty używane przez płetwonurków i nurków swobodnych w celu zwiększenia ich ogólnej wagi pod wodą. Obciążniki te mają na celu zrównoważenie naturalnej pływalności ciała i sprzętu nurka, umożliwiając mu zejście i pozostanie na pożądanej głębokości bez wydatkowania nadmiernej energii. Ciężary do nurkowania to ciężar balastu liczony przez nurka lub sprzęt do nurkowania w celu zrównoważenia dodatkowej pływalności. Możesz używać ciężarków w zależności od potrzeb i sytuacji w obszarze, w którym nurkujesz. Zależy to również od twoich umiejętności nurkowych.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij